iOSGryZręcznościoweWorm.is: The Game
Worm.is: The Game ikona

Worm.is: The Gameversion 2.1.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Worm.is: The Game to wciągająca odmiana gry „Wąż”, dobrze znanej od lat. Tu jednak gramy online i mamy do wyboru kilka trybów rozgrywki z losowo dobranymi graczami lub ze znajomymi, w drużynach lub przeciwko sobie. Celem jest maksymalne „utuczenie” własnego robaka, co można zrobić między innymi pożerając pozostałości po pokonanych przeciwnikach.

Utrzymana została główna koncepcja rozgrywki w węża, więc unikamy zderzenia ze ścianami, innymi graczami oraz różnymi przeszkodami, a wchłonięta ilość pożywienia adekwatnie wydłuża ciało robaka. Gra nie jest tak prosta, jak może się na początku wydawać, gdyż gramy przeciwko innym osobom w czasie rzeczywistym. W przeciwieństwie do węża jednak tu można wykręcić „beczkę” i dotykać własnego ciała.

Autorzy przygotowali dodatkowo możliwość rywalizacji w rankingach i zespołowej, gdzie na wynik końcowy pracujemy wspólnie z innymi robakami z drużyny. Nie zabrakło również prywatnych pokoi do zabawy z wybranymi przyjaciółmi. Robaka można ponadto wyposażyć w zbroję i broń, jak w klasycznych grach RPG.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań49
Data aktualizacji6 kwi 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Worm.is: The Game ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)