bECzWuIB
WrapPlayer (Beta) ikona

WrapPlayer (Beta)0.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

WrapPlayer (Beta) to nietypowe połączenie odtwarzacza muzyki z niewielkim klientem treści. Idea aplikacji skupia się na dostarczeniu nam krótkich wiadomości z interesujących nas dziedzin i wplecionych w słuchaną muzykę.

bECzWuID

Interfejs programu choć nie zachwyca przypomina klasyczne odtwarzacze muzyki. Nowością są zakładki dotyczące serwisów informacyjnych. Autorzy podzielili je na kilka kategorii. Niestety nie mamy możliwości dodawania własnych źródeł, a jedynie korzystanie z już dostępnych. Do poprawnego działania WrapPlayer (Beta) wymaga odpowiedniego języka dla systemowego syntezatora mowy. Gdy go nie posiadamy, system sam zaoferuje możliwość pobrania odpowiedniego pakietu.

Podawanie wiadomości ogranicza się do przeczytania ich tytułu. Jeżeli informacja nas zaciekawi, mamy możliwość przejścia do pełnej treści z poziomu mini odtwarzacza w pasku powiadomień. W menu aplikacji również znajdziemy listę artykułów wraz z opcją zapisania i przejścia do strony www. Choć idea WrapPlayer (Beta) jest bardzo ciekawa, to wymaga jeszcze dopracowania. Aplikacja posiada zbyt mało opcji personalizacji, a nietypowy pomysł pomimo krótkiego poradnika przy starcie budzi problemy z nawigacją. Program dostępny jest za darmo, należy pamiętać że to wciąż wersja beta.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań251
Data aktualizacji28 maj 2015
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
WrapPlayer (Beta) ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bECzWuJz