bDUcrzIl
Wszechmogący: Symulator boga ikona

Wszechmogący: Symulator boga3.0.4

Strona głównaAndroidGrySymulatoryWszechmogący: Symulator boga
Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Nieskomplikowana gra, w której możemy wcielić się w postać boga, tworząc własny świat poprzez wykonywanie rozmaitych zadań fabularnych. Tytuł wykorzystuje mechaniki znane z popularnych clickerów, dzięki czemu z opanowaniem rozgrywki poradzą sobie także mniej doświadczeni gracze.

bDUcrzIn

Gra w boga

Zabawa rozpoczyna się od wielkiego wybuchu, w wyniku którego na świecie pojawiły się pierwszej żywe istoty. Tym samym rozpoczęło się tworzenie świata, ale tylko od nas zależy, jak będzie on wyglądał w późniejszym czasie. Rozgrywka została podzielona na eony, a w każdym z nich będziemy obserwować ewolucję świata. Zajmiemy się badaniem legendarnych gatunków, zbieraniem przedmiotów, tworzeniem nowych elementów wyposażenia i zarabianiem pieniędzy. Na co je wydamy? W tej kwestii gra także daje nam ogromną swobodę.

Clicker dla każdego

Jak już wspomniano, gra jest clickerem, a co za tym idzie, posiada bardzo proste zasady, bowiem rozgrywka w zdecydowanej większości przypadków skupia się na stukaniu palcem w ekran smartfona lub tabletu. Za wykonywanie zadań odblokowujemy nowe statystyki, zgarniamy niezbędną energię oraz zyskujemy dostęp do wyjątkowych nagród.

Za darmo

Grę można pobrać z Google Play bezpłatnie, ale w toku rozgrywki obejrzymy reklamy i będziemy mogli skorzystać z opcjonalnych mikropłatności, by kupić dodatkowe przedmioty za prawdziwe pieniądze.

Najważniejsze informacje:

gra, w której tworzymy własny światbardzo proste proste zasady rozgrywka opiera się głównie na stukaniu w ekran smartfona lub tabletuogromna swoboda działaniaidealna dla młodszych i starszych graczy

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentFunVenture
Liczba pobrań137
Data aktualizacji9 lis 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Wszechmogący: Symulator boga ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUcrzIS
bDUcrzJj