Wybrańcy, którzy kupili Lumię 950 XL skorzystają z Continuum za darmo

Wybrańcy, którzy kupili Lumię 950 XL skorzystają z Continuum za darmo16.11.2015 19:44
Wybrańcy, którzy kupili Lumię 950 XL skorzystają z Continuum za darmo

Jedną z najciekawszych i najbardziej przekonujących do kupna nowości w nowych topowych Lumiach jest tryb Continuum. Pozwala on na podłączenie do smartfona myszki, klawiatury oraz monitora i pracę niemal jak na komputerze. Potrzebujemy do tego specjalnej stacji dokującej, którą wraz Lumią 950 XL otrzymamy za darmo.

Premiera długo wyczekiwanych smartfonów Microsoftu z najwyższej półki już niebawem. Te, bardzo dobrze zapowiadające się urządzenia będą działały pod kontrolą Windows 10 Mobile, mobilnego systemu operacyjnego bardzo zbliżonego do desktopowego Windows 10. Jego atutem mają być aplikacje, które będą działały na komputerze, smartfonie, a także na Xboksie One, dostosowując interfejs do danego urządzenia. Natomiast po podłączeniu smartfona z Windows 10 Mobile do stacji dokującej, mobilne aplikacje zaoferują nam interfejs znany z desktopów.

350158373406402497

W celu podłączenia do Lumii 950 lub 950 XL monitora, klawiatury oraz myszki potrzebna jest stacja dokująca Display Dock od Microsoftu. To niewielkie urządzenie nie jest jednak tanie, będziemy musieli za nie zapłacić około 400 zł. To spory wydatek, który z pewnością zniechęci część użytkowników zainteresowanych trybem Continuum. Okazuje się, że Microsoft postanowił dodawać bezpłatnie Display Dock do każdej Lumii 950 XL. Szkoda, że promocja nie dotyczy mniejszej Lumii 950. Sądzimy, że stacja dokująca, która pozwala na korzystanie z jednej z najciekawszych nowości, powinna być dołączana do każdego zestawu za darmo, tym bardziej, że za model 950 musimy zapłacić prawie 3 tysiące złotych.

Warto zauważyć, że promocja na darmowy Display Dock objęta jest dodatkowymi ograniczeniami. Na stronie Microsoftu przeczytamy, że oferta nie tylko dotyczy wyłącznie Lumii 950 XL, ale także musimy spełnić pewne warunki. Rejestracja musi odbyć się w okresie od 27 listopada do 31 stycznia, a kod promocyjny będziemy mogli aktywować do 31 stycznia 2016 roku. Dodatkowo przy aktywacji wymagana jest ważna karta kredytowa lub debetowa.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (98)