Wykop będzie trollować piratów netfliksowego "Wiedźmina"

Wykop będzie trollować piratów netfliksowego "Wiedźmina"

Henry Cavill w roli Geralta / Fot. Materiały Prasowe
Henry Cavill w roli Geralta / Fot. Materiały Prasowe
Piotr Urbaniak
08.07.2019 18:15

Społeczność serwisu Wykop wielokrotnie dawała się poznać jako wyjątkowo prężna, m.in. realizując kontrowersyjną akcję "przeciwko zdradom i rozwiązłości Polek", polegającą na upublicznianiu intymnych wyznań kobiet z zamkniętych grup na Facebooku. Wykopki, jak sami się określają, właśnie ruszają z kolejną kampanią. Będą trollować piratów serialu "Wiedźmin".

W jaki sposób? – zapytacie. Otóż jeden z użytkowników podsunął pomysł, aby masowo zalać torrenty polskim serialem telewizyjnym "Wiedźmin" z 2002 roku. Opisując je jednak tak, jakby zawierały nową adaptację netfliksową – z Henrym Cavillem, zamiast Michała Żebrowskiego, w roli tytułowej.

Idea z miejsca spotkała się z dużym entuzjazmem. – Zróbmy napisy, żeby myśleli, że wszystko jest ok – dodaje jeszcze ironicznie inny użytkownik Wykopu. Chętni stale się gromadzą.

Fot. Zrzut ekranu z serwisu Wykop
Fot. Zrzut ekranu z serwisu Wykop

Nie jest jasne, czy internauci chcą tym samym wesprzeć amerykański rynek filmowy i Netfliksa, czy może przypomnieć nieszczególnie dobry pod względem technicznym, ale w pewnym sensie kultowy serial Marka Brodzkiego. Za to wielu piratów bez wątpienia może znaleźć się w lekkiej konsternacji, kiedy ujrzą nie efektowną superprodukcję, lecz kostiumy rodem ze szkolnego balu przebierańców i jednego z najgorzej zrobionych smoków w historii kinematografii.

Netfliksowy "Wiedźmin" ma ukazać się w grudniu 2019 roku. W rolach głównych, obok Cavilla, wystąpią m.in. Anya Chalotra ("A.B.C.", "Wanderlust") jako Yennefer i Freya Allan ("Wojna światów", "Kraina bezprawia") jako Ciri. Niedawno opublikowano plakat i pierwsze fotosy.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (89)