iOSGryDodatki i inne aplikacje dla graczyXbox
Xbox ikona

Xbox2023.10.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Xbox to aplikacja dla grających na Windowsie 10 lub konsoli Xbox One, choć jest przydatna nie tylko dla nich. Oferuje dostęp do konta gracza, sklepu z grami, komunikacji ze znajomymi, pozwala również na przeglądanie materiałów społecznościowych.

Z poziomu Xbox możemy śledzić osiągnięcia nasze jak i innych graczy. Odczytywać wiadomości, odpisywać na nie jak i ustawiać powiadomienia. Na kanale głównym widzimy także materiały dodane przez naszych znajomych, które możemy obejrzeć na ekranie telefonu. To jednak tylko część z możliwości aplikacji, pozostałe dotyczą konsoli.

Xbox pozwala zamienić nasz telefon w pilot za pomocą którego będziemy sterowali interfejsem konsoli. W razie potrzeby może zamienić się w klawiaturę, aby ułatwić wpisywanie teksu. Jest też opcja zdalnego ustawiania gier do pobrania, czyli dostęp do części sklepu.

Wsparcie dla Xbox oferuje niektóre gry i materiały multimedialne (filmy, transmisje). Dzięki temu na ekranie naszego urządzenia ujrzymy dodatkowe treści, które wzbogacą naszą wiedzę o świecie gry/filmu bądź też pomogą nam w zabawie. Aplikacja jest dostępna za darmo, mogą z niej skorzystać wszyscy posiadacze konta Xbox.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań202
Data aktualizacji7 lis 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Xbox ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)