Xbox Game Pass (Beta) ikona

Xbox Game Pass (Beta)2206.21.502

AndroidGryDodatki i inne aplikacje dla graczyXbox Game Pass (Beta)
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Xbox Game Pass to nowa odsłona mobilnego klienta usługi Microsoftu o tej samej nazwie. Poza dostępem do katalogu gier w ramach Xbox Game Pass aplikacja umożliwia również strumieniowanie gier na urządzenia mobilne z Androidem.

Dostęp do gier bez PC i konsoli

Największą nowością wprowadzoną wraz z aktualnym wydaniem aplikacji Xbox Game Pass jest dodanie funkcji umożliwiającej uruchomienie i granie w popularne xboksowe tytuły na smartfonie czy tablecie z Androidem (w wersji 6.0 lub nowszej) bez konieczności posiadania konsoli Xbox.

Gry przetwarzane są w specjalnie przygotowanym do tego celu serwerze w chmurze, który następnie strumieniowo przesyła obraz i dźwięk na urządzenie mobilne za pośrednictwem Internetu. W praktyce oznacza to, ze najnowsze i najbardziej wymagające sprzętowo gry z konsoli Xbox uruchomimy nawet na leciwym lub tanim smartfonie z Androidem. Aplikacja wspiera również sparowane z urządzeniem gamepady.

Obecna odsłona aplikacji znajduje się obecnie w fazie rozwojowej i może nie być wolna od błędów. Do korzystania z możliwości jakie ona daje wymagane jest posiadanie subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań567
Data aktualizacji6 maj 2022
System operacyjnyAndroid Android 6.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Xbox Game Pass (Beta) ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)