AndroidGryDodatki i inne aplikacje dla graczyXbox Game Pass (Beta)
Xbox Game Pass (Beta) ikona

Xbox Game Pass (Beta)2312.17.1114

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Xbox Game Pass to nowa odsłona mobilnego klienta usługi Microsoftu o tej samej nazwie. Poza dostępem do katalogu gier w ramach Xbox Game Pass aplikacja umożliwia również strumieniowanie gier na urządzenia mobilne z Androidem.

Dostęp do gier bez PC i konsoli

Największą nowością wprowadzoną wraz z aktualnym wydaniem aplikacji Xbox Game Pass jest dodanie funkcji umożliwiającej uruchomienie i granie w popularne xboksowe tytuły na smartfonie czy tablecie z Androidem (w wersji 6.0 lub nowszej) bez konieczności posiadania konsoli Xbox.

Gry przetwarzane są w specjalnie przygotowanym do tego celu serwerze w chmurze, który następnie strumieniowo przesyła obraz i dźwięk na urządzenie mobilne za pośrednictwem Internetu. W praktyce oznacza to, ze najnowsze i najbardziej wymagające sprzętowo gry z konsoli Xbox uruchomimy nawet na leciwym lub tanim smartfonie z Androidem. Aplikacja wspiera również sparowane z urządzeniem gamepady.

Obecna odsłona aplikacji znajduje się obecnie w fazie rozwojowej i może nie być wolna od błędów. Do korzystania z możliwości jakie ona daje wymagane jest posiadanie subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań587
Data aktualizacji19 lis 2023
System operacyjnyAndroid 6.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Xbox Game Pass (Beta) ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)