Xiaomi ma kolejny sklep w Polsce. Mi Store pojawił się na Pomorzu

Xiaomi otworzył kolejny salon w Polsce (depositphotos)
Xiaomi otworzył kolejny salon w Polsce (depositphotos)
Redakcja

15.03.2019 17:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Xiaomi po raz kolejny inwestuje w Polsce, otwierając kolejny salon Mi Store, tym razem na Pomorzu. Klienci z północnej części kraju zyskają tym samym możliwość kupna popularnych produktów chińskiego producenta w oficjalnym sklepie stacjonarnym. Wcześniej Mi Store otwarto między innymi w Katowicach.

Salon o powierzchni ponad 130 m2 mieści się w Gdyni, w Centrum Riviera. W dzień otwarcia klienci mogli skorzystać z promocji. To pierwszy sklep producenta na Pomorzu, a szósty w Polsce. Xiaomi planuje otworzyć kolejne Mi Store w tym roku.

Centrum Riviera na Pomorzu.
Centrum Riviera na Pomorzu.

Polska jest dla nas bardzo ważnym rynkiem. Naszym priorytetem jest wprowadzanie nowych produktów do dystrybucji. Oficjalnie, na tym rynku, jesteśmy obecni od września 2016 roku. W tym czasie udało nam się znacząco rozbudować sieć sprzedaży, zarówno w segmencie smartfonów, jak i innych urządzeń. Cieszymy się, że Polacy coraz chętniej kupują nasze produkty w oficjalnej dystrybucji. Obecnie plasujemy się w czołówce sprzedaży smartfonów w Polsce – mówi Tony Chen, General Manager na region CEE & Nordic & Baltic.

Salon o powierzchni 131 metrów kwadratowych znajduje się na I piętrze Centrum Riviera. Sklep w Gdyni jest już szóstym autoryzowanym Mi Store w Polsce. Wcześniej firma otworzyła swoje salony: w Krakowie (Centrum Handlowe Serenada), Warszawie (Centrum Handlowe Arkadia), Wrocławiu (Pasaż Grunwaldzki), Poznaniu (Centrum Posnania) oraz Katowicach (Galerii Katowickiej). W najbliższych miesiącach planowane jest otwarcie kolejnych, w tym m.in. drugi sklep w Warszawie.

Mi Store w Galerii Katowickiej, fot. materiały prasowe.
Mi Store w Galerii Katowickiej, fot. materiały prasowe.

W dniu otwarcia na przybyłych czekało mnóstwo atrakcji. Xiaomi przygotowało również 900 produktów w specjalnych cenach. Oprócz telefonów, w Polsce dostępnych jest blisko 80 urządzeń Xiaomi m.in. oczyszczacze powietrza, hulajnogi, sprzęt audio-video czy automatyczne odkurzacze. Dystrybucją na terenie Polski zajmują się dwie firmy: ABC Data oraz Ingram Micro. Sprzęt Xiaomi dostępny jest we wszystkich większych sieciach handlowych oraz platformach internetowych.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)