Xiaomi niczym Apple, nowego flagowca będzie sprzedawać bez ładowarki

Xiaomi niczym Apple, nowego flagowca będzie sprzedawać bez ładowarki

Xiaomi Mi 11, fot. Weibo
Xiaomi Mi 11, fot. Weibo
Piotr Urbaniak
26.12.2020 09:47

No proszę, kto by pomyślał, że wyśmiewane Apple wykreuje kolejny trend. Nie tylko Samsung, ale też Xiaomi będzie sprzedawać nowego flagowca bez ładowarki, potwierdzono.

Zaledwie dwa miesiące po tym, jak Xiaomi opublikowało na Twitterze krótkie wideo, w którym chwali się załączaną do swoich telefonów ładowarką, szef firmy Lei Jun ogłasza zmianę polityki. Jak pisze w poście na Weibo, nowy Mi 11 trafi do sprzedaży bez zasilacza sieciowego, a pretekst jest taki sam jak w przypadku iPhone'a 12 – ochrona środowiska.

Przy okazji widzimy render opakowania, które stało się wyraźnie smuklejsze niż dotychczas. Wypisz, wymaluj niczym u Apple'a.

Obraz

Czy brak klasycznej ładowarki w erze ładowania indukcyjnego i zasilaczy walających się dziesiątkami po szafkach jest błędem, każdy oceni sam. Pewnym jest jedno: działy marketingu powinny częściej kontaktować się ze sprzedażą, bo wychodzi cokolwiek niezręcznie.

Przypomnijmy jeszcze, że prezentacja Xiaomi Mi 11 odbędzie się w najbliższy poniedziałek 28 grudnia. Będzie to pierwszy smartfon napędzany najnowszym procesorem Snapdragon 888.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (150)