Xiaomi niczym Apple, nowego flagowca będzie sprzedawać bez ładowarki

Strona głównaXiaomi niczym Apple, nowego flagowca będzie sprzedawać bez ładowarki
26.12.2020 09:47
Xiaomi Mi 11, fot. Weibo
Xiaomi Mi 11, fot. Weibo

No proszę, kto by pomyślał, że wyśmiewane Apple wykreuje kolejny trend. Nie tylko Samsung, ale też Xiaomi będzie sprzedawać nowego flagowca bez ładowarki, potwierdzono.

bEJCeXRx

Zaledwie dwa miesiące po tym, jak Xiaomi opublikowało na Twitterze krótkie wideo, w którym chwali się załączaną do swoich telefonów ładowarką, szef firmy Lei Jun ogłasza zmianę polityki. Jak pisze w poście na Weibo, nowy Mi 11 trafi do sprzedaży bez zasilacza sieciowego, a pretekst jest taki sam jak w przypadku iPhone'a 12 – ochrona środowiska.

Przy okazji widzimy render opakowania, które stało się wyraźnie smuklejsze niż dotychczas. Wypisz, wymaluj niczym u Apple'a.

350309428194790804

Czy brak klasycznej ładowarki w erze ładowania indukcyjnego i zasilaczy walających się dziesiątkami po szafkach jest błędem, każdy oceni sam. Pewnym jest jedno: działy marketingu powinny częściej kontaktować się ze sprzedażą, bo wychodzi cokolwiek niezręcznie.

bEJCeXRz

Przypomnijmy jeszcze, że prezentacja Xiaomi Mi 11 odbędzie się w najbliższy poniedziałek 28 grudnia. Będzie to pierwszy smartfon napędzany najnowszym procesorem Snapdragon 888.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEJCeXSv