Xiaomi otwiera w Polsce największy Mi Store w Europie Środkowo-Wschodniej

Xiaomi otwiera w Polsce największy Mi Store w Europie Środkowo-Wschodniej

fot. Zhang Peng/LightRocket via Getty Images
fot. Zhang Peng/LightRocket via Getty Images
11.12.2020 20:27

Xiaomi na 18 grudnia 2020 r. zaplanowało otwarcie nowego sklepu Mi Store. Placówka mieści się w Warszawie i ma być największa pod względem powierzchni ze wszystkich w Europie Środkowo-Wschodniej.

Warszawskie Mi Store mieści się w Centrum Handlowym Westfield Arkadia przy al. Jana Pawła II 82, na parterze budynku (lokal nr 67).

Powierzchnia sklepu to 306 m2, a jego kształt zaprojektowano tak, aby przypominał mieszkanie, tak aby można było sprawdzić, jak prezentują się i działają rozwiązania firmy dla inteligentnego domu. Jest to pierwsza poza Chinami placówka, która została opracowana w ten sposób.

Firma zapowiada, że na otwarcie sklepu zaplanowała szereg promocji, które zostaną zapowiedziane kilka dni przed 18 grudnia 2020 r. Z racji tego, że należy spodziewać się dużego zainteresowania Xiaomi przypomina przy okazji o bezpieczeństwie, w tym min. 2-metrowych odstępów między klientami, czy przebywaniu jednej osoby na każde 15m2 i nie więcej niż 10 osób jednocześnie.

Ta nowa placówka ma zastąpić istniejący wcześniej Mi Store w Westfield Arkadia, który ma wkrótce zostać zamknięty.

Jeśli chodzi o ostatnio wydane sprzęty tej firmy na rynek polski, pod koniec października 2020 r. ukazał się Xiaomi Mi 10 T Pro, dysponujący 108 MP aparatem.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (111)