AndroidKomunikacja/społecznośćInne programy do komunikacjiYammer
Yammer ikona

Yammer6.0.66.2748

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Yammer to sieć społecznościowa od Microsoftu skierowana do firm. Korzystanie z jej podstawowych funkcji jest darmowe. Swoją grupę może założyć w niej właściwie każdy. Konstrukcją przypomina serwis Facebook, z tą różnicą że nie posiada kanału wspólnego, a jedynie wiele pomniejszych kanałów.

Aby skorzystać z aplikacji Yammer musimy zalogować się na nasze konto. Jeżeli jeszcze go nie posiadamy możemy założyć nowe z poziomu aplikacji. Niestety, w tym celu potrzebny jest mail firmowy, chyba że zostaniemy zaproszeni do już istniejącego Yammera. Na stronie głównej ujrzymy wpisy z grup do których należymy, mamy też możliwość stworzenia własnej. Jedyne co musimy to nadać jej nazwę, określić czy ma byś otwarta czy zamknięta i ewentualnie zaprosić nowych członków.

Dodawanie i śledzenie wpisów nie odbiega od tradycyjnych serwisów społecznościowych, możemy dodawać pliki, tagować osoby, lajkować oraz komentować. Nie zabrakło również wiadomości prywatnych i powiadomień. Wszystkie najważniejsze kategorie znajdziemy w rozwijanym u góry po lewej menu..

W ustawieniach możemy zmienić dane naszego profilu, czy też dodać współpracowników. Interfejs programu wpisuje się w idee Androidowego Holo. Zarówno aplikacja jak i jej podstawowe opcje są darmowe.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań322
Data aktualizacji15 lip 2024
System operacyjnyAndroid 8.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Yammer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)