Yanosik: aplikacja pozwoli oceniać mechaników

Nowość w aplikacji Yanosik
Nowość w aplikacji Yanosik
Redakcja

08.08.2019 17:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Yanosik staje się coraz bardziej przyjazny kierowcom. Aplikacja pozwala nie tylko oznaczać fotoradary, zgłaszać wypadki czy wyszukać sklepy Biedronki. Teraz kierowcy będą oceniać mechaników.

– Aplikacja Yanosik średnio skupia ponad 1,5-milionową społeczność każdego miesiąca. Tak liczna „reprezentacja” pozwala rzetelnie ocenić jakość usług. To skłoniło nas do wprowadzenia nowości, która zweryfikuje poziom wykonywanych przez mechaników prac. To także duża szansa dla właścicieli warsztatów, którzy mogą stać się bardziej widoczni wśród kierowców skupionych wokół aplikacji – komentuje Dawid Nowicki, Yanosik.

Żeby skorzystać z nowej funkcji należy przejść do zakładki "Warsztaty". Tam znajdziemy mapę z zaznaczonymi miejscami, w których można naprawić auto. Po kliknięciu w ikonkę warsztatu pojawi się wizytówka z danymi o firmie (nazwa, liczba gwiazdek, godziny pracy). A gdy wciśniemy "Prowadź", nawigacja pomoże nam dojechać do wybranego mechanika.

Pojawia się opcja filtrowania interesujących nas opcji - jak LPG, wulkanizacja, pomoc drogowa czy elektryka. Twórcy aplikacji informują, że obecnie w Yanosiku dodanych jest ok. 5 tys. warsztatów z całego kraju. Zarówno mechanicy jak i kierowcy mogą dodawać swoje propozycje, które po weryfikacji zostaną dodane do spisu.

Warsztaty, które wykonują swoją pracę rzetelnie i są najlepiej oceniane przez użytkowników, dodatkowo otrzymają wyróżnienia. To z kolei sprawi, że ich pozycja w wyszukiwarce aplikacji będzie wysoka, a co za tym idzie częściej wybierana przez zmotoryzowanych. To duże ułatwienie dla kierowców, którzy chcą trafić do uczciwego mechanika, a także dobra promocja dla warsztatu – komentuje Dawid Nowicki, Yanosik.

Na razie nowość znajdziemy w wersji na Androida. Trwają prace nad wprowadzeniem funkcji dla użytkowników iOS.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (160)