Yanosik Autostop ikona

Yanosik Autostop

AndroidArchiwumProgramy archiwalneYanosik Autostop
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Yanosik Autostop powstał dla autostopowiczów, którzy posiadają urządzenia z Androidem. Aplikacja ta, po zalogowaniu z użyciem konta na Facebooku (użytkownicy na to narzekają, miejmy więc nadzieję, że to się zmieni), pozwoli polującemu na transport skontaktować się z kierowcą. Opcjonalnie można podać swój numer telefonu, dzięki czemu kontakt będzie łatwiejszy.

Zgłaszanie potrzeby przejazdu jest bardzo proste. Aplikacja sama odnajduje nasze położenie i pokaże je na mapie. Wystarczy więc podać tylko punkt docelowy i... czekać. Jeśli znajdzie się chętny kierowca, użytkownik dostanie powiadomienie. Jeśli nie, co też może się zdarzyć, możemy anulować zgłoszenie czerwonym przyciskiem. Komunikacja z kierowcami odbywa się w czasie rzeczywistym, warto więc zadbać o aktywną transmisję danych na urządzeniu.

Aby aplikacja działała, potrzebni są także kierowcy, którzy w swoich Yanosikach włączą funkcję „Autostop”. Tam będą mogli zobaczyć, czy nie ma chętnych na wspólną podróż po planowanej trasie. Potencjał jest spory, gdyż aplikacja Yanosik ma już, według jej twórców, 1,4 miliona użytkowników.

Producent w regulaminie wymaga, aby obie strony stawiły się na umówione miejsce i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody poczynione przez pasażera. Kierowców zaś zobowiązuje do posiadania ważnego prawa jazdy oraz odpowiednich dokumentów pojazdu.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.73 oceny
Twoja ocena
ProducentNeptis SA
Liczba pobrań1 131
Data aktualizacji15 gru 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Yanosik Autostop ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (2)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)