Yanosik pokaże, gdzie zgłoszono nieoznakowany radiowóz. Pobierz aktualizację

Yanosik po aktualizacji pokazuje, gdzie zgłoszono nieoznakowany radiowóz, fot. PIOTR PIWOWARSKI/East News
Yanosik po aktualizacji pokazuje, gdzie zgłoszono nieoznakowany radiowóz, fot. PIOTR PIWOWARSKI/East News
Oskar Ziomek

30.01.2020 15:58, aktual.: 31.01.2020 06:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Policja w Polsce zyskuje kolejny powód, dla którego może nie lubić Yanosika. Aplikacja otrzymała aktulizację, w której rozszerzono funkcjonalność zgłaszania zdarzeń na drodze. Od teraz Yanosik pokaże na mapie, w którym miejscu został zgłoszony nieoznakowany radiowóz.

Zgłaszanie kontroli policji, w tym nieoznakowanych radiowozów, są dostępne w Yanosiku od dawna, ale teraz funkcja została zaktualizowana o istotny dodatek. Po zgłoszeniu nieoznakowanego radiowozu, od teraz będzie się on wyświetlać w aplikacji w formie punktu na mapie (w miejscu, gdzie dokonano zgłoszenia), a dodatkowo pojawi się powiadomienie dźwiękowe odczytywane przez lektora.

Yanosik wprowadza powiadamianie o nieoznakowanych radiowozach, fot. materiały prasowe.
Yanosik wprowadza powiadamianie o nieoznakowanych radiowozach, fot. materiały prasowe.

"Zadbaliśmy o odpowiednią wizualizację, która nie rozprasza kierowcy. Wystarczy rzucić okiem na belkę w aplikacji, gdzie wyświetlane jest zgłoszenie" – komentuje Paweł Bahyrycz z firmy Yanosik. "W przypadku notyfikacji o nieoznakowanych [radiowozach – przyp.red.], pojawiają się tam także takie informacje jak: model auta, miejsce zgłoszenia czy konkretna odległość do tej lokalizacji. Strzałka wskaże także kierunek do danego punktu..." – dodaje.

Poza wizualnym elementem na mapie, lektor Yanosika odczyta informację o nieoznakowanym radiowozie w pobliżu z dokładnością do konkretnej ulicy czy numeru drogi. Jak podają twórcy, nowość jest już dostępna dla wszystkich użytkowników z Androidem i iOS-em – wystarczy pobrać najnowszą aktualizację.

Aplikacja Yanosik na Androida i iOS-a jest dostępna w naszym katalogu oprogramowania.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (273)