WindowsMultimediaPobieranie wideoYoutube by Click
Youtube by Click ikona

Youtube by Click2.2.141

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Youtube by Click pozwala pobrać ulubione materiały wideo z serwisów YouTube, Vimeo, Dailymotion, Facebook itp., a następnie odtwarzać je w trybie offline (bez dostępu do Internetu) bezpośrednio z dysku komputera.

Program daje możliwość pobrania i przekonwertowania materiałów wideo do formatów MP3, MP4, AVI, FLV, WMV, 3GP, WEBM, MKV, WAV, AAC i M4A. Bardzo dobrze radzi sobie on z pobieraniem pojedynczych filmików, jak również całych playlist i prywatnych filmików (wymagane logowanie do profilu). Youtube by Click automatycznie wykrywa np. linki do materiałów w YouTube skopiowane do systemowego schowka i umożliwia ich szybkie ściągnięcie.

Youtube by Click pozwala pobierać treści wideo w jakości od 144p do 4K, a muzykę od 24kB do 320kB. W przypadku dźwięku aplikacja wyposażona została w funkcję wycinania wybranych fragmentów i tworzenia z nich dzwonków do smartfonów.

Lista wspieranych serwisów

YouTube, Facebook, Twitter, Vimeo, Dailymotion, Instagram, LiveLeak, MyVideo, Niconico video, Flickr, FC2, Vine, Veoh, Izlesene, Metacafe, Viki, Break, Rutube, Tumblr, SoundCloud, YouKu, Tudou

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.84 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań13 527
Data aktualizacji19 paź 2020
Rozmiar pliku16.57 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Youtube by Click ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)