AndroidMultimediaStreaming wideo oraz VODYouTube Gaming
YouTube Gaming ikona

YouTube Gaming

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

YouTube Gaming to odpowiedź Google'a na bardzo popularną usługę o nazwie Twitch.tv. Bazując na zasobach serwisu YouTube skupia się na jedynie na filmach i transmisjach dotyczących gier wideo.

Korzystając z YouTube Gaming możemy użyć tego samego konta, którym logujemy się na w YouTube. Dzięki naszym preferencjom i historii oglądanych filmów aplikacja zasugeruje kolejne materiały i kanały do śledzenia. Dodatkowo w programie znajdziemy podział na najpopularniejsze tytuły.

Możliwości aplikacji nie odbiegają od tych jakie znamy z mobilnego YouTube'a. Duży nacisk położono na transmisję prowadzone w czasie rzeczywistym. Nie zabrakło także opcji oglądania materiału w małym oknie podczas korzystania z aplikacji.

Aplikacja jak i usługa już teraz mogą być groźnym konkurentem dla Twitcha, tym bardziej że pełen pakiet możliwości oferuje za darmo. Materiały o grach dostępne na YouTubie to doskonała baza startowa, a Google dopiero rozkręca się w walce o ten rynek.

Uwaga: obecnie w Polsce najnowsza wersja aplikacji może być niedostępna przez Google Play. W tej sytuacji polecamy pobranie i zainstalowanie pliku APK bezpośrednio z naszej bazy oprogramowania. Wersje dla 32-bitowych i 64-bitowych procesorów ARM znajdziecie w zakładce Wszystkie wersje.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGoogle LLC
Liczba pobrań1 397
Data aktualizacji13 gru 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
YouTube Gaming ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)