YouTube na Androida z ciemnym motywem. Nowość już u pierwszych użytkowników

YouTube na Androida z ciemnym motywem. Nowość już u pierwszych użytkowników

Pierwsi użytkownicy mogą już korzystać z trybu ciemnego, depositphotos
Pierwsi użytkownicy mogą już korzystać z trybu ciemnego, depositphotos
30.07.2018 11:55, aktualizacja: 05.09.2018 22:35

Na popularności zyskuje możliwość aktywowania trybu ciemnego, który wprowadzany jest systemów operacyjnych (Windows 10 czy macOS), a także do kolejnych aplikacji lub nawet stron internetowych. Użytkownicy YouTube’a na Androidzie otrzymali właśnie opcję zmiany wyglądu.

Możliwości włączenia trybu ciemnego dostępna jest już na stronie internetowej YouTube’a. Ciemny motyw został udostępniony także w przypadku mobilnej aplikacji skierowanej na iPhone’y. Natomiast teraz, jak zauważył serwis Android Police, nowość zawitała także na Androida.

Nie wszyscy jednak mają jeszcze dostęp do trybu ciemnego w aplikacji na Androida. Funkcja została włączona tylko u części użytkowników. Możliwość aktywacji nowego wyglądu pojawiła się m.in. u użytkownika Reddita, który korzysta z aplikacji na smartfonie Pixel 2 z zainstalowanym Androidem P w wersji Beta 4.

źródło: reddit.com
źródło: reddit.com

Ciemny motyw znalazł się w opcjach aplikacji. W celu sprawdzenia dostępności nowej opcji, należy wybrać Ustawienia i następnie Ogólne. Funkcja powinna znajdować się na samej górze.

Włączenie trybu ciemnego u wybranej części osób, to najpewniej zapowiedź udostępnienia go wszystkim użytkownikom. Obecnie musimy jednak uzbroić się w cierpliwość. Aplikację w wersji na Androida i iOS-a znajdziecie w naszym katalogu aplikacji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (53)