WindowsMultimediaPobieranie wideoYTD
YTD ikona

YTD7.10.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

YTD (skrót od YouTube Downloader) to prosta w użyciu i rozbudowana aplikacja, która służy do pobierania materiałów filmowych z serwisu YouTube i nie tylko.

Program jest jednym z wielu przedstawicielu "downloaderów" i jak na płatną propozycję prezentuje się on miło dla oka. Interfejs jest czytelny, ale jednocześnie kolorowy i po prostu atrakcyjny wizualnie. Sama obsługa sprowadza się do wprowadzenia adresu URL do pożądanego filmiku do schowka i wybrania odpowiedniej opcji w aplikacji - możemy również po prostu "przeciągnąć" link do materiału na specjalną ikonkę, która pojawia się na wierzchu innych otwartych aplikacji.

W opcjach do wyboru mamy wybór preferowanej rozdzielczości (do FullHD, czyli 1080p) oraz listę obsługiwanych formatów, wśród których odnajdziemy w zasadzie wszystkie najważniejsze i najpopularniejsze formaty audio i wideo. Dodatkowo pobrane materiały możemy przekonwertować na inny, wybrany format. YTD umożliwia również pobieranie wielu klipów jednocześnie, posiada funkcje pauzowania i wznawiania pobierania oraz podglądu materiału podczas samej operacji.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 10 dni.
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Twoja ocena
ProducentYTD App
Liczba pobrań9 606
Data aktualizacji24 sty 2022
Rozmiar pliku30.64 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
YTD ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)