Z aplikacją myTaxi dostaniesz teraz 50% zniżki na kurs taksówką

Z aplikacją myTaxi dostaniesz teraz 50% zniżki na kurs taksówką

Z aplikacją myTaxi dostaniesz teraz 50% zniżki na kurs taksówką
03.10.2016 12:07

Osoby często podróżujące taksówką powinny sięgnąć po aplikację myTaxi. Przez pierwsze dwa tygodnie października po skorzystaniu z aplikacji otrzymujemy zniżkę 50% na każdy kurs. Liczba przyjazdów jest nieograniczona.

Nowa akcja myTaxi ma zachęcić do korzystania z płatności bezgotówkowych. W samej aplikacji możemy płacić kartą lub PayPalem. Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający myTaxi w Polsce, wspomina, że właśnie takie promocje skutecznie przekonują do płatności mobilnych. Według danych, obecnie około 75% kursów w myTaxi realizowanych jest bezgotówkowo, a jeszcze w zeszłym roku z tej opcji korzystało połowę użytkowników.

350189117134628801

Warto zaznaczyć, że zniżka 50% dotyczy wszystkich kursów z opcją Płać przez aplikację i możemy z niej skorzystać w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Jeden klient, w czasie trwania promocji, otrzymuje nieograniczoną liczbę kursów na terenie wspomnianych miast.

Jeśli chcecie skorzystać z promocji, to musicie pobrać bezpłatną aplikację myTaxi, dostępna jest w wersji na Androida, iOS i mobilnego Windowsa. Dodać w aplikacji formę płatności – karta VISA, MasterCard lub konto PayPal. Na końcu pozostaje zamówić taksówkę, korzystając z opcji Płać przez aplikację.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)