ZAGG sportLEATHER — zadbaj o swojego iPada

ZAGG sportLEATHER — zadbaj o swojego iPada

Robert Lis
04.10.2011 16:58, aktualizacja: 04.10.2011 21:47

Chyba nie istnieją osoby związane z szeroko pojętym światem IT, które nie lubią mobilnych gadżetów. Mało komu nie trzęsą się ręce z podniecenia, kiedy otwiera pudełko z nowym smartfonem czy tabletem. Wielu z nas staje na głowie by nie zarysować swojej nowej zabawki, chuchamy, dmuchamy, czyścimy zawzięcie. Niestety, wkładamy swoje cacka do kieszeni razem z kluczami, wbrew naszym najlepszym intencjom upadają nam na podłogę, czy też nasz ukochany kuzyn postanowi narysować nam w nagrodę, koniecznie czymś trudno zmywalnym, cudownego misia na obudowie.

W przypadku tabletów iPad 2 jednym ze sposobów na ochronę przed zarysowaniami jest ZAGG sportLEATHER. To nic innego jak naklejka wykonana z prawdziwej skóry, którą przyklejamy na tył naszego urządzenia. Gruba skóra solidnie chroni spód przed otarciami, stawia też większy opór, dzięki czemu urządzenie trzyma się pewniej w ręku i nie odczuwa się już efektu „śliskiej” powierzchni, jaką niewątpliwie posiada iPad. Całość jest solidnie wykonana, po przyklejeniu do urządzenia, nie daje się podważać przy brzegach i w narożnikach, dzięki czemu mamy pewność, że nie zacznie z czasem coraz bardziej odstawać od obudowy. Wszelkie wycięcia na porty i zagłębienia pasują bez zarzutu. Co najważniejsze, mocowanie skórki przebiega naprawdę bez problemów.

Obraz

Producent starał się zadowolić jak najszersze grono odbiorców, w wyniku czego dostępna jest naprawdę szeroka gama wzorów — nie tylko z opisywanej kolekcji sportowej sportLEATHER, ale także bardziej stonowanej LEATHERSkins. W Polsce skórzane naklejki ZAGGa dostępne są do iPadów pierwszej i drugiej generacji, a także iPhone'ów 3GS/4. Z pewnością nie każdy lubi tego typu dodatki, ZAGG sportLEATHER przypadł mi jednak do gustu, nawet pomimo początkowego sceptycyzmu. Niestety bezpieczeństwo kosztuje — w tym przypadku aż 199 zł. To w zasadzie jedyna istotna wada tego produktu.

Na szczęście mamy dla Was niespodziankę ;) Pierwszy zarejestrowany i zalogowany czytelnik, który zgłosi się w komentarzach do tego materiału otrzyma opisywaną naklejkę ZAGG sportLEATHER Soccer Ball (oczywiście nową), a także koszulkę dobrychprogramów w wybranym wzorze i rozmiarze. To jednak nie wszystko. Dla tych, którzy nie popiszą się refleksem mamy na pocieszenie inną zabawę. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: jaki jest minimalny czas wyświetlania jednego zdjęcia w trybie ramki na iPadzie 2? Tu — z oczywistych względów — odpowiedzi należy przesyłać mailowo, na adres konkurs@dobreprogramy.pl. Wśród wszystkich autorów poprawnych odpowiedzi rozlosujemy opisywane niedawno etui-klawiaturę Logitech Keyboard Case for iPad 2 oraz oczywiście również naszą koszulkę. Na maile czekamy do północy. Powodzenia!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)