Zdobądź 8 programów do produkcji muzyki za 100 zł, w tym ACID Pro i Samplitude

Zdobądź 8 programów do produkcji muzyki za 100 zł, w tym ACID Pro i Samplitude

Zdobądź 8 programów do produkcji muzyki za 100 zł, w tym ACID Pro i Samplitude
07.03.2018 10:27

Przed nami kolejna okazja, by zdobyć kilka dobrych programów w świetnej cenie. W ramach akcji HumbleBundle można kupić kilka programów do tworzenia muzyki i obróbki dźwięku, w tym ceniony Acid Pro 7, dawniej rozwijany przez Sony.

Jak zwykle to użytkownik decyduje o tym, ile wyda i co chce kupić. Płacąc 1 dolara lub więcej otrzymamy dwa programy: rozbudowany konwerter plików audio MP3 Deluxe 19 i Music Maker EDM Edition do tworzenia muzyki elektronicznej (3 zestawy sampli gratis). Do tego dostaniemy zestaw 963 sampli „Deeper Shades of House”.

Za więcej niż 17 dolarów otrzymamy kolejne trzy programy: MAGIX Video Sound Cleaning Lab do usuwania zbędnych dźwięków z nagrań, ACID Music Studio 10 do pracy z samplami i SOUND FORGE Audio Studio 10 do montażu nagrań.

By zdobyć dobrze znany ACID Pro 7 i wszystkie wymienione wcześniej programy, trzeba zapłacić 20 dolarów.

Obraz

Płacąc 30 dolarów i więcej zdobędziemy cały zestaw programów, a więc wszystkie opisane wyżej i dodatkowo także Samplitude Pro X2 Silver do nagrywania, miksowania i postprodukcji muzycznej i rozbudowany SOUND FORGE Pro 11, który może posłużyć do produkcji i masteringu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)