Zedge Wallpaper ikona

Zedge Wallpaper3.4.6

iOSPersonalizacjaInne programy do personalizacjiZedge Wallpaper
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Zedge Wallpaper to aplikacja oferująca łatwy i szybki dostęp do znanego portalu Zedge, oferującego ogromne ilości materiałów przydatnych przy nadawaniu indywidualnego wyglądu systemu w naszym urządzeniu mobilnym. W samym portalu znaleźć można zasoby w różnych kategoriach, jednak w tej aplikacji skupiono się na łatwym dostępie do tapet.

W Zedge mamy możliwość przeglądania według kilku kryterium: promowanych, popularnych, najnowszych, według jednej z kilkunastu kategorii (np. muzyka, loga znanych firm, czy kreskówki). Możemy również samemu wprowadzić kryterium, np. podając nazwisko ulubionego piłkarza, modelki czy lubianego zespołu muzycznego.

Domyślnie aplikacja jest przeznaczona dla wszystkich zainteresowanych, jednak w opcjach jest możliwość wyłączenia filtra rodzinnego. Ponadto jest możliwość dzielenia się naszymi najlepszymi znaleziskami.

Po wybraniu konkretnego obrazka, aplikacja zapisze go do naszego katalogu zdjęć. Choć Zedge nie ma możliwość ustawienia tych obrazów jako tapet, w ustawieniach możemy wyświetlić FAQ instruujące nas krok-po-kroku jak tego dokonać poprzes ustawienia systemu.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań251
Data aktualizacji14 wrz 2017
Rozmiar pliku3.03 MB
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Zedge Wallpaper ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)