AndroidKomunikacja/społecznośćKomunikatoryZepeto
Zepeto ikona

Zepeto

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Zepeto to społecznościowa aplikacja, w której nie tylko możemy kontaktować się z innymi użytkownikami, ale także musimy wykonywać rozmaite zadania.

Zanim na dobre rozpoczniemy korzystanie z Zepeto zrobimy sobie selfie na podstawie którego aplikacja wygeneruje trójwymiarowego awatara (skojarzenia z postaciami dostępnymi na Xboksie są jak najbardziej na miejscu). Swojego wirtualnego odpowiednika będziemy mogli wyposażyć w nowe ubranie oraz dodatki przy użyciu dostępnych monetek. Na początku dysponujemy znikomą liczbą kredytów, lecz z czasem nasze konto wzbogaci się o większą sumę.

Zepeto oferuje całkiem rozbudowany samouczek, który wyjaśnia podstawowe założenia działania aplikacji. Musimy odpowiednio przygotować swoją postać, przejrzeć garderobę, udekorować własny pokój w wirtualnym świecie, nauczyć się wykonywać gesty i nie tylko. Z czasem aplikacja oferuje dostęp do nieskomplikowanych mini-gier o charakterze zręcznościowym, w tym chociażby platformówki inspirowanej grą Flappy Bird, a także wielu innych atrakcji, jak np. quizów.

Warto pamiętać, że Zepeto można pobrać za darmo, lecz aplikacja zawiera mikropłatności. Za prawdziwe pieniądze można nabyć wspomnianą powyżej wirtualną walutę do wykorzystania podczas zabawy.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 136
Data aktualizacji27 lis 2023
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Zepeto ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)