AndroidGryDla dzieciZnajdź różnicę Boże Narodzenie
Znajdź różnicę Boże Narodzenie ikona

Znajdź różnicę Boże Narodzenie1.7

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Znajdź Różnice Boże Narodzenie to gra na spostrzegawczość adresowana zarówno do młodszych, jak i starszych. Możemy zagrać w nią samemu lub zaprosić do zabawy inne osoby (np. dziadków, rodziców lub wujków), by wspólnie szukać różnic między obrazkami widocznymi na ekranie.

Jak sugeruje nazwa, wszystkie grafiki udostępnione w tej aplikacji są tematycznie powiązane ze Świętami Bożego Narodzenia. Początkowo może wydawać się, że widoczne obrazki są takie same, ale wystarczy chwila, by dostrzec różnice. W razie potrzeby możemy skorzystać ze wskazówek, ale musimy pamiętać, że warto aktywować tę funkcję tylko w ostateczności, bo automatycznie pozbawiamy się możliwości zdobycia punktów.

Gra jest darmowa, ale zawiera reklamy i mikropłatności umożliwiające kupowanie monetek za prawdziwe pieniądze (decydując się na pakiet 1000 monetek w cenie 51,99 złotych wyłączymy reklamy), ale nie trzeba z niego korzystać, bowiem monetki umożliwiające korzystanie ze wskazówek zdobywamy za postępy w zabawie i oglądanie reklam.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań37
Data aktualizacji25 gru 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (adware)
Znajdź różnicę Boże Narodzenie ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)