Znamy zwycięzcę konkursu na aplikację Windows 8 z HotZlotu!

Znamy zwycięzcę konkursu na aplikację Windows 8 z HotZlotu!

Redakcja
27.12.2012 14:16

Podczas tegorocznego HotZlotu w Zamku na Skale wspólnie z firmą Microsoft ogłosiliśmy konkurs na pomysł i projekt aplikacji dla Windows 8. Otrzymaliśmy od Was bardzo ciekawe propozycje, które wnikliwie analizowaliśmy i konsultowaliśmy z profesjonalnymi firmami deweloperskimi. Wreszcie znamy zwycięzców, którzy w ramach nagrody otrzymają możliwość wcielenia swojego pomysłu w życie i wysłania przygotowanej zgodnie z ich projektem aplikacji do Sklepu Windows! :-)

Obraz

Zgodnie z zasadami konkursu, prosiliśmy Was o przygotowanie minimalnego zestawu obrazującego pomysł na aplikację, a także zarys funkcjonalny i — opcjonalnie — graficzny. Spośród nadesłanych projektów wspólnie z Patrykiem Góralowskim z firmy Microsoft wybraliśmy dwa, które zostały zakwalifikowane do nieoficjalnego „ścisłego finału”. Były to projekty internetowej bramki i zarazem menedżera SMSów autorstwa użytkownika xkselos oraz aplikacji medycznej do zarządzania harmonogramem wizyt lekarskich i dawkowaniem leków autorstwa zespołu: olmeca, Pangrys i RoninPn.

Poprosiliśmy autorów obu aplikacji o przygotowanie bardziej szczegółowych planów i projektów tak, abyśmy mogli przekazać je do zaopiniowania dwóm niezależnym firmom deweloperskim. Firmy te oceniały potencjał oraz możliwości techniczne wdrożenia takiej aplikacji. Wreszcie po kolejnej rundzie narad w jury zdecydowaliśmy się wyłonić zwycięski projekt. Z przyjemnością ogłaszamy, że konkurs wygrała aplikacja medyczna o roboczej nazwie MedAssist!

Tak jak obiecywaliśmy na początku, następnym krokiem będzie przygotowanie prawdziwej, działającej aplikacji na bazie zwycięskiego pomysłu i stworzonych projektów. Zajmą się tym dedykowani deweloperzy, a zespół specjalistów z firmy Microsoft na czele z Patrykiem Góralowskim pomoże aplikacji znaleźć się w Sklepie Windows oraz nakreślić dla niej propozycje modelu biznesowego. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, bo udział w konkursie i przygotowanie makiet, planów oraz projektów kosztowało ich naprawdę sporo pracy. Dziękujemy także wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. W ramach podziękowania każdy uczestnik konkursu otrzyma od nas portalową koszulkę :-)

Wypatrujcie więc wkrótce w Sklepie Windows aplikacji naszego zwycięskiego zespołu. Prace programistyczne rozpoczną się w styczniu. W międzyczasie przypominamy, że już dzisiaj ze Sklepu możecie pobrać bezpłatną, oficjalną aplikację portalu dobreprogramy, która niedawno wzbogacona została o możliwość logowania się i komentowania publikacji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)