Znudziłeś się GTA? Przyłącz się do chińskiej triady i posmakuj przestępczego życia Hongkongu

Znudziłeś się GTA? Przyłącz się do chińskiej triady i posmakuj przestępczego życia Hongkongu

Znudziłeś się GTA? Przyłącz się do chińskiej triady i posmakuj przestępczego życia Hongkongu
23.09.2014 16:44

GTA Online, czyli sieciowa wieloosobowa produkcja, która pozwala nam wraz ze znajomymi zwiedzić świat znany z GTA V, okazała się sporym sukcesem. W związku z tym kwestią czasu było pojawienie się podobnych tytułów, stworzonych przez inne firmy. Twórcy jednego z lepszych konkurentów serii GTA, czyli Sleeping Dogs, przedstawili informacje o swojej nowej grze akcji, która pozwoli nam powrócić na niebezpiecznie ulice Hongkongu. Triad Wars będzie sieciową produkcją na PC.

Obraz

W nowej grze studia United Front Games wcielimy się w członka chińskiej triady. Po wirtualnym Hongkongu będziemy mogli przemieszczać się bez ograniczeń, do dyspozycji dostaniemy sporo różnych pojazdów. Sama rozgrywka będzie przypominała tą znaną ze Sleeping Dogs. W Triad Wars jako osoba należąca do organizacji przestępczej, gotówkę zdobywać będziemy głównie w nielegalny sposób, przykładowo poprzez wymuszenia i kradzieże. Nie zabraknie możliwości prania brudnych pieniędzy. Naszych wrogów wyeliminujemy z wykorzystaniem broni palnej oraz walcząc wręcz. Będziemy musieli dbać o kontrolowane przez nas terytorium, a także jeśli będziemy chcieli powiększać nasze imperium, to zmuszeni będziemy do zaatakowania i przejęcia terenów przeciwnika.

Premiera Triad Wars przewidziana jest na początek 2015 roku. Natomiast już teraz na oficjalnej stronie możemy zapisać się do testów tej produkcji.

Triad Wars - Welcome to the Triad

Na opublikowanych przez studio materiale pokazane zostały fragmenty rozgrywki. Gra wygląda naprawdę dobrze. Jeśli inne elementy w Triad Wars będą na wysokim poziomie, to ten tytuł może okazać się sporym sukcesem, dorównującym GTA Online.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)