Znudzony serią Diablo? Sprawdź Torchlight, właśnie dostępny jest za darmo

Znudzony serią Diablo? Sprawdź Torchlight, właśnie dostępny jest za darmo

Znudzony serią Diablo? Sprawdź Torchlight, właśnie dostępny jest za darmo
26.11.2014 18:56, aktualizacja: 27.11.2014 12:18

W tym roku dla graczy Święta rozpoczęły się wyjątkowo wcześnie, ciągle zasypywani są promocjami, a nawet rozdawanymi zupełnie za darmo grami. Tym razem nie płacąc nic, mogą pobrać pierwszą odsłonę Torchlight, jedną z lepszych produkcji typu hack'n'slash.

W celu zdobycia Torchlight będziemy musieli odwiedzić platformę cyfrowej dystrybucji Arc. Do pobrania tej produkcji RPG potrzebne jest konto w serwisie Arc oraz musimy pobrać klienta, którego znajdziemy na oficjalnej stronie sklepu.

Obraz

Torchlight jest produkcją należącą do gatunku hack'n'slash. Mimo iż jest to pierwsza gra studia Runic Games, to doświadczenie osób, które wcześniej pracowały nad serią Diablo pozwoliło wydać produkt dopracowany, który zdobył dobre oceny. Wirtualny, utrzymany w bajkowym klimacie świat możemy zwiedzać jedną z trzech klas postaci. Do dyspozycji dostaliśmy Niszczyciela, Pogromcę i Alchemika, klasy różnią się między sobą poszczególnymi cechami, umiejętnościami oraz używanymi przedmiotami. W związku z tym, że mamy do czynienia z grą hack'n'slash, to na naszej drodze spotkamy tysiące przeciwników, których będziemy mogli eliminować za pomocą broni białej, palnej oraz magii. Torchlight nie oferuje niesamowitej historii, mimo tego potrafi wciągnąć na wiele godzin, a zabijanie kolejnych wrogów szybko się nie nudzi.

W sklepie Arc przygotowana została również promocja na drugą częścią Torchlight, którą możemy kupić o 75% taniej, czyli za 4,75 euro. Torchlight 2 zdobył jeszcze lepsze oceny i przez większość osób uważany jest za godną kontynuację jedynki.

Jeśli ktoś planuje skorzystać z tej oferty, to powinien się pośpieszyć, ponieważ kończy się ona już 30 listopada, czyli w najbliższą niedzielę.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)