ZOWIE G-SR-SE: czerwone podkładki pod mysz trafiają na polski rynek

ZOWIE G-SR-SE: czerwone podkładki pod mysz trafiają na polski rynek

ZOWIE G-SR-SE: czerwone podkładki pod mysz trafiają na polski rynek
Redakcja
24.11.2018 12:20

Na polski rynek trafia nowa, interesująca seria specjalna podkładek pod mysz ZOWIE. Mowa o modelu G-SR-SE (RED), który dostępny jest w kolorze czerwonym. To podkładka, która powinna się spodobać wszystkim graczom na poważnie myślącym o e-Sporcie. Charakteryzuje się dobrymi parametrami poślizgu i sztywności.

Nowa, specjalna seria czerwonych podkładek ZOWIE G-SR-SE (RED) jest już dostępna w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 149 zł. Podkładki mają wymiary 480x400x3,5 mm i zaprojektowane są dla graczy poszukujących trwałych materiałowych podkładek z gumowym podkładem, zapewniającym stabilne, płaskie ułożenie. Czerwona wersja podkładek ma identyczną powierzchnię i sztywność jak oryginalne, czarne podkładki ZOWIE G-SR oraz zapewniają taki sam, równomierny poślizg na całej powierzchni.

Obraz

Listopad 2018 – Na polskim rynku dostępna jest już najnowsza, specjalna wersja (ang. Special Edition) czerwonych materiałowych podkładek ZOWIE G-SR-SE (RED). Nowe podkładki mają identyczne wymiary (480x400x3,5 mm) i parametry poślizgu, twardości i sztywności oraz wykończenie krawędzi jak dobrze znane, oryginalne (podstawowe), czarne podkładki ZOWIE G-SR, czy niebieskie ze specjalnej serii ZOWIE G-SR-SE (BLUE). Różni je tylko kolor górnej powierzchni. Sugerowana cena detaliczna podkładki to 149 zł.

Obraz

Dystrybutorem akcesoriów ZOWIE w Polsce jest ABC Data S.A.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)