reklama

µTorrent 1.7 już jest!

Strona główna Aktualności

O autorze

Po długim okresie testów pojawiła się w końcu stabilna wersja klienta sieci BitTorrent ľTorrent 1.7, który uważany jest za jeden z najlepszych w swojej kategorii.

ľTorrent to niewielki klient sieci BitTorrent oferujący spore możliwości konfiguracyjne, porównywalne z takimi aplikacjami jak znacznie bardziej "pamięciożerny" Azureus czy BitComet. Program umożliwia między innymi: pobieranie wielu plików jednocześnie, kolejkowanie zadań, nadawanie priorytetów, limitów szybkości i wysyłania danych oraz wyświetlanie najważniejszych informacji o pobieranym torrencie. Dużym walorem, cenionym przez wielu użytkowników, jest wykorzystywanie niewielkich zasobów systemowych, które sięgają około 6 MB pamięci RAM. ľTorrent jest w pełni kompatybilny z aplikacjami Azureus od wersji 2.4.0.0 i BitComet 0.63 wzwyż.

Jedną z najważniejszych nowości w wersji 1.7, jak podkreśla sam autor, jest pełne wsparcie dla najnowszego systemu firmy Microsoft - Windows Vista oraz usunięcie dość sporej liczby błędów. Szczegółowa lista wprowadzonych zmian w konkretnych kompilacjach znajduje się w wątku ľTorrent 1.7 released na oficjalnym forum programu.

Najnowszą wersję programu ľTorrent 1.7 (build 3341) można pobrać z naszego vortalu w dziale PROGRAMY -> Internet i Komunikacja ->Bezpośrednia wymiana plików

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić