r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

1Password - Password Manager and Secure Wallet 7.0.4

Strona główna iOS Bezpieczeństwo Menedżery haseł

Aplikacja 1Password to swoisty sejf do przechowywania ważnych danych użytkownika. Dzięki niej możliwe jest uzyskanie szybkiego dostępu do wrażliwych danych takich jak loginy i hasła do stron internetowych, czy też numery kart kredytowych. Dodatkowym atutem jest możliwość synchronizacji danych przy pomocy konta Dropbox, bądź też iCloud.

Po pierwszym uruchomieniu aplikacja wymaga ustawienia hasła głównego. Odpowiada ono za zaszyfrowanie wszystkich przechowywanych przez nią danych, jego utrata powoduje także utratę danych. Sejf pozwala na dodawanie danych różnego typu: informacji o koncie bankowym, danych kart kredytowych, baz danych, informacji o prawie jazdy, danych konta email, loginów do stron internetowych, informacji z paszportów, haseł, zabezpieczonych notatek i kilku innych kategorii. Aplikacja pozwala na synchronizowanie danych poprzez szyfrowane bazy. Użytkownik może umieścić je lokalnie na urządzeniu, bądź też skorzystać z integracji z chmurą. Dostęp do wszystkich opcji umożliwia wysuwany panel boczny, gdzie znajduje się również lista ulubionych danych.

r   e   k   l   a   m   a

W celu lepszej ochrony, ustawienia pozwalają na skonfigurowanie dodatkowego kodu dostępu PIN. Aplikacja może również być automatycznie blokowana po wyjściu z niej, oraz po określonym czasie nieaktywności użytkownika. Program posiada interfejs w języku polskim. Jego sporą zaletą jest także wsparcie dla kilku różnych systemów. Dane mogą być synchronizowane i wymieniane pomiędzy: iOS, Androidem, OS X i Windowsem.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

1Password 7: nowa wersja dostosowana do iPhone’a X i Face ID

15
OPROGRAMOWANIE 03.11.2017 | Mateusz Budzeń

Wydana została nowa wersja popularnej aplikacji 1Password na iOS-a. Przynosi ona wsparcie dla iPhone’a X i zastosowanej w nim funkcji Face ID. Aplikacja została również dostosowana do wyświetlacza nowego smartfona Apple. Oczywiście nie zabrakło innych nowości i usprawnień, także dla posiadaczy starszych urządzeń Apple. Nowa wersja 1Password oznaczona jest cyferką 7. Producent cieszącego się popularnością sejfu do przechowywania i zarządzania hasłami, wprowadził nową metodę uwierzytelniania, która wykorzystuje Face ID. Teraz oprócz wprowadzania hasła lub korzystania z Touch ID na starszych…

Zabezpiecz swoje dane na telefonie w Światowy Dzień Backupu

21
OPROGRAMOWANIE 31.03.2016 | Łukasz Maślanka

Zawsze jest dobry czas na to, aby zadbać o bezpieczeństwo danych w smartfonie i tablecie, tworząc kopię zapasową. W końcu to bowiem z tej kategorii urządzeń dane giną najłatwiej. Ale dzisiaj, w Światowy Dzień Backupu, zainteresować się tą kwestią warto tym bardziej. Mamy więc dla Was zestaw dobrych programów, dzięki którym Wasze cenne informacje już nigdy nie przepadną. Co spędza sen z powiek wielu posiadaczom smartfonów lub tabletów? Pierwszy koszmar to taki, w którym nasze urządzenie zostanie skradzione, a złodziej je spienięży zanim zostanie namierzony i drogocennego sprzętu już nie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.