1Password 7: nowa wersja dostosowana do iPhone’a X i Face ID

1Password 7: nowa wersja dostosowana do iPhone’a X i Face ID

03.11.2017 13:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wydana została nowa wersja popularnej aplikacji 1Password na iOS-a. Przynosi ona wsparcie dla iPhone’a X i zastosowanej w nim funkcji Face ID. Aplikacja została również dostosowana do wyświetlacza nowego smartfona Apple. Oczywiście nie zabrakło innych nowości i usprawnień, także dla posiadaczy starszych urządzeń Apple.

Nowa wersja 1Password oznaczona jest cyferką 7. Producent cieszącego się popularnością sejfu do przechowywania i zarządzania hasłami, wprowadził nową metodę uwierzytelniania, która wykorzystuje Face ID. Teraz oprócz wprowadzania hasła lub korzystania z Touch ID na starszych iPhonach, użytkownicy modelu X będą mogli skorzystać z rozpoznawania twarzy.

Nowa wersja to oczywiście nie tylko nowości dla posiadaczy iPhone’a X. Wprowadzono m.in. funkcje szybkiego kopiowania. Pozwala ona na sprawniejsze logowanie się do aplikacji, bez potrzeby powrotu do 1Password. Z loginem do schowka kopiowane jest również hasło – nie musimy przełączać się pomiędzy aplikacjami podczas logowania się.

źródło: macrumors.com
źródło: macrumors.com

Użytkownicy iPadów, którzy posiadają iOS-a w wersji 11 lub nowszej, będą mogli skorzystać ze wprowadzonego wsparcia dla przeciągnij i upuść. Przeprojektowana została zakładka Favorites, pojawiło się wsparcie dla skrótów klawiszowych w przypadku zewnętrznych klawiatur oraz odświeżona została ikona aplikacji.

1Password 7 jest już dostępny jako aktualizacja w App Store. Najnowszą wersję znajdziecie oczywiście w naszej bazie oprogramowania. Należy pamiętać, że korzystanie z aplikacji wymaga subskrypcji – 2,99 USD za miesiąc.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)