AndroidGryLogiczne i karciane5 Sekund

5 Sekund1.2.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Cyfrowy odpowiednik popularnej gry towarzyskiej. Tytuł ten jest z pewnością znany wielu osobom. Zasady są niezwykle proste. Gracze na zmianę zadają sobie pytania, na które należy odpowiedzieć w ciągu pięciu sekund. Pytania wymagają z reguły wymienienia kilku ściśle określonych przedmiotów, osób itp.

Obsługa gry jest niezwykle intuicyjna i nie będą z nią mieli problemu również mniej doświadczeni użytkownicy. Od razu po uruchomieniu możemy przejść do konfiguracji naszej rozgrywki. Ustalamy poziom trudności (jeden z trzech), wskazujemy ilość punktów potrzebną do zwycięstwa, a następnie dodajemy graczy. Warto zaznaczyć, że 5 sekund oferuje nielimitowaną liczbę zawodników.

Baza pytań jest nieustannie powiększana i liczy już kilkaset pozycji. Co ciekawe, w ustawieniach możemy zmienić język pytań na angielski. Gra jest darmowa. Autor w ciekawy sposób rozwiązał kwestie reklam – są one dostępne tylko na żądanie, gdy chcemy powiększyć bazę pytań. Na uwagę zasługuje również oprawa graficzna, która może się podobać. Intuicyjny interfejs utrzymany jest w kolorowej i nowoczesnej stylistyce.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań900
Data aktualizacji13 maj 2023
System operacyjnyAndroid 5.1 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)