r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

500 Firepaper 2.80

Strona główna Android Personalizacja Tapety i motywy

Dzięki 500 Firepapers ekran główny urządzenia z Androidem już nigdy nie będzie taki sam. Aplikacja wykorzystuje ogromną bazę danych portalu 500px.com i automatycznie zmienia tapetę telefonu lub tabletu.

Galeria programu

Program, którego twórcą jest Chainfire, autor między innymi SuperSU, jest niezwykle innowacyjną i kuszącą propozycją dla wielbicieli fotografii oraz miłośników estetycznie i nietuzinkowo wyglądających ekranów głównych. Dzięki opcjom możliwe jest ustalenie kategorii, które mają być użyte do wyświetlania obrazów, oraz częstotliwości zmiany tapety, która zaczyna się od 30 sekund, a kończy na 60 minutach. Ponadto, autor programu stworzył tryb Daydream, który w działaniu przypomina wygaszacz ekranu znany z komputerów stacjonarnych i wyświetla obrazy, gdy telefon jest ładowany lub umieszczony w stacji dokującej.

Autor zaleca korzystanie z sieci WiFi, gdyż zdjęcia portalu są w bardzo wysokiej jakości i przez to pliki są sporej wielkości. Ponadto, zużycie baterii może być wyższe. Aplikacja nie wykorzystuje reklam oraz nie pobiera żadnych opłat za jej używanie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.