r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

52% użytkowników Windows Phone używa wyszukiwarki Bing

Strona główna AktualnościINTERNET

Kantar na swoim Twitterze opublikował bardzo ciekawą informację. Najnowsze badania z czwartego kwartału 2013 roku pokazują, że 52% użytkowników Windows Phone z USA używa Microsoftowej wyszukiwarki Bing. W porównaniu do 18% jakie ma Bing na desktopie w tym rejonie, to jest to sukces, ale jednak nie do końca.

Użytkownicy Windows Phone domyślnie w Internet Explorerze mają ustawioną wyszukiwarkę na Bing. W każdej chwili mogą ją jednak zmienić na Google. Jednakże pod prawym przyciskiem kryje się wbudowana dodatkowa wyszukiwarka, która na Windows Phone 8 jest na sztywno ustawiona na silnik Binga. Dziwi bardzo, że tylko trochę ponad połowa osób używa tej szybkiej i prostej formy wyszukania danych (informacje, multimedia, w pobliżu). Przyczyną tego stanu może być brak nawyku do korzystania z wygodnego przycisku z lupą lub przyzwyczajenie do Googla. A może powodem jest niska jakość zwracanych wyników przez Bing (we wcześniejszych, podobnych badaniach za trzeci kwartał, aż 58% osób używało wyszukiwarki od Microsoftu)? Każdy musi sam sobie odpowiedzieć na to pytanie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.