Blog (3)
Komentarze (0)
Recenzje (0)

TransferNow: Wygodny sposób na przesyłanie i udostępnianie dużych plików

@dawidgrabTransferNow: Wygodny sposób na przesyłanie i udostępnianie dużych plików
05.03.2021 13:52

Większość z nas jest świadoma wyzwań, z jakimi możemy się spotkać, gdy chcemy załączyć duży plik do maila. Ogromna ilość (czyli prawie każdy) serwerów świadczących usługi poczty elektronicznej nie pozwala na przesłanie lub dołączenie plików większych niż 25Mb. Poza tym, cały proces jest czasochłonny i bywa niepewny, ponieważ nie wiadomo, czy uda się przesłać pliki w rzeczywistości.

Jest to jeden z głównych powodów, dla których TransferNow zyskał ogromną popularność wśród użytkowników. Wysyłanie dużych plików za pośrednictwem poczty elektronicznej było problemem przez długi czas, ale z TransferNow, przesyłanie i wysyłanie dużych plików nie będzie już problemem.

TransferNow jest kompatybilny na wszystkich urządzeniach, które obejmują smartfon, tablet i komputer. Jest to sposób na wysyłanie i przesyłanie dużych plików za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Użytkownik dostaje link do pobrania, który jest wysyłany bezpośrednio do kontaktów. Użytkownik może również uzyskać konfigurowalny link, który może być rozpowszechniany na różnych forach, a także w sieciach społecznościowych.

Istnieją pewne szczególne zasady i przepisy dotyczące maksymalnego rozmiaru plików, które możesz przesłać i liczby osób, do których będziesz mógł je wysłać. Jeśli nie chcesz się zarejestrować u tego dostawcy usług transferu plików i zamiast tego chcesz po prostu użyć go jako gość, byłbyś w stanie przesyłać pliki tylko do 4 GB na kontakt; i byłbyś w stanie przechowywać pliki w chmurze tylko przez 7 dni. Ale jeśli zapiszesz się na pakiet premium, wtedy limit transferu wzrośnie do 20 GB na kontakt i będziesz mógł przechowywać swoje pliki na serwerze w chmurze przez 30 dni.

Istnieje wiele innych zalet korzystania z TransferNow. Przede wszystkim dostawca nie udostępnia danych klientów żadnym innym aplikacjom zewnętrznym. Ta usługa przesyłania plików online zbiera tylko ogólne dane o nadawcy, które składają się z adresu IP nadawcy, adresu e-mail, języka, w którym poczta jest wysyłana i przeglądarki internetowej, której używa. Informacje te są wykorzystywane wyłącznie do celów ankietowych i ostrzegawczych.

Aby wysyłać i udostępniać duże pliki online, odwiedź stronę: https://www.transfernow.net/pl/

O TransferNow:TransferNow jest dostawcą usług przesyłania plików online, który świadczy swoje usługi w ośmiu krajach w Europie. TransferNow pozwala na udostępnianie filmów, zdjęć i dużych dokumentów o wielkości do 20GB na raz. TransferNow oferuje również ofertę subskrypcji Premium, która pochodzi z niektórych dodatkowych korzyści, takich jak 50 odbiorców na transfer, książka adresowa, listy kontaktów, i więcej.

Internet
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)