Blog (408)
Komentarze (5k)
Recenzje (0)

Nowy mks_vir, a mks.com.pl

Strona główna@wojtekadamsNowy mks_vir, a mks.com.pl
23.08.2012 17:32

Po przeczytaniu minirecenzji cabisa na temat "nowego" mks_vira, męczył mnie temat odnośnie strony domowej tego programu antywirusowego (co zresztą widać w komentarzach). Nie podobało mi się, że firma ArcaBit stworzyła nowego antywirusa, ale nie zadbała, aby stara witryna przestała istnieć lub po prostu przekierowywała ją na nowy adres.

Mniej zaawansowani użytkownicy mogą się nie zorientować podczas poszukiwań nowej odsłony mks_vira i wejść na stronę (pierwsza i druga pozycja w Google), z której można pobrać program w wersji 9.0, która nie jest produktem programistów z ArcaBita, tylko starych pracowników firmy mks (proszę mnie poprawić jeśli jestem w błędzie).

Strona mks.com.pl
Wyniki wyszukiwania z Googla dla frazy mks_vir

Dzisiaj po południu wysłałem zapytanie do działu marketingu firmy ArcaBit :

Witam, od kilku dni nurtuje mnie pewne pytanie jeśli "przejęliście" markę mks_vir i wydajecie nową wersje tego programu. To dlaczego nie ściągnęliście strony mks.com.pl, która tak naprawdę wprowadza w błąd użytkowników bo przekierowuje do zupełnie innej - starej aplikacji. Pozdrawiam

W przeciągu 30 minut dostałem odpowiedź od pani Moniki B. o następującej treści:

Witam, Właścicielem strony mks.com.pl jest osoba prywatna. Podjęliśmy kroki zmierzające do zamknięcia tej strony. pozdrawiam serdecznie,

Moja zagadka została rozwiązana :) mam nadzieję, że aktualnemu właścicielowi marki mks_vir uda się rozwiązać ten problem jak najszybciej :)

Na koniec chciałbym zaznaczyć, że poprawny adres do nowego mks_vira jest: http://www.mks_vir.arcabit.pl/

Strona domowa programu mks_vir by ArcaBit
Strona domowa programu mks_vir by ArcaBit
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)