r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AIMP v2.60,

Strona główna Android Multimedia Odtwarzacze muzyki

AIMP to zupełnie darmowy, rozbudowany odtwarzacz muzyczny przeznaczony dla użytkowników Androida. Dzięki niemu odtworzymy na smartfonie lub tablecie najróżniejsze pliki z muzyką i radia internetowe, a obsługa tagów spowoduje, że program wyświetli wszystkie dane na ich temat.

Producent programu chwali się możliwością odtwarzania wielu formatów. Na ich liście znajduje się: .APE, .MP3, .WAV, .OGG, .MPGA, .UMX, .MOD, .MO3, .WV .IT, .S3M, .MTM, .XM, .FLAC, .MP4, .M4A, .M4B, .MPC, .AAC, .OPUS, .DSF, .DFF, .TTA. Oprócz tego możliwe jest uruchamianie radia internetowego przy pomocy plików PLS i M3U. Odtwarzacz obsługuje i wyświetla okładki albumów, pozwala także na ustawienie odtwarzanej muzyki jako aktualny dzwonek urządzenia. Nie brakuje tu opcji do powtarzania i losowego odtwarzania.

r   e   k   l   a   m   a

Program integruje się z systemem, wyświetla informacje na ekranie blokady, umożliwia dodanie widgetów do sterowania na pulpicie. Radzi sobie także z kontrolą za pomocą słuchawek, może posłużyć do uruchamiania muzyki z poziomu menadżerów plików.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Streaming nie zastąpi playerów: 7 odtwarzaczy muzyki na Androida

122
OPROGRAMOWANIE 27.01.2016 | Łukasz Maślanka

Smartfon bez muzyki? To nie zdarza się już zbyt często. Rolę odtwarzacza naszych ulubionych utworów przejęły na siebie aplikacje serwisów streamingowych, takie jak Spotify. Ale co zrobić w sytuacji, gdy ktoś woli mieć swoją muzykę zawsze przy sobie, w pamięci smartfonu lub tabletu z Androidem? Mamy dla Was listę wartych uwagi odtwarzaczy muzycznych. Poszukiwania aplikacji do odtwarzania muzyki na Androida rozpoczęliśmy, bo... zmusiło nas do tego Google. Po raz kolejny zawiódł bowiem program Muzyka Google Play, który co prawda ma swoje zalety (np. wyświetlanie wgranych w chmurę Google…

Wypróbuj AIMP 4: odtwarzacz z płaskim interfejsem w wersji beta i dla Androida

69
OPROGRAMOWANIE 09.08.2015 | Łukasz Tkacz

Wbudowane w system Windows odtwarzacze nie są dla każdego wyborem wystarczającym, na rynku nie brakuje więc ciekawych alternatyw. Jedną z nich jest rosyjski AIMP rozwijany od 2006 roku. Właśnie zadebiutowała wersja beta czwartej odsłony, która przynosi znaczne zmiany i zupełnie nowy interfejs użytkownika. Nowa edycja trafiła także na Androida. Zmiany są ogromne i widać je od razu po uruchomieniu odtwarzacza. Stosowany do tej pory, modułowy interfejs nieco przypominający Winampa zastąpiono nowym. Ten wpisuje się w aktualną modę i został spłaszczony. Choć okno zajmuje nieco więcej miejsca,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
MrBeckham666   20 #3 01.04.2016 02:15

@cephei: Moim zdaniem na androida też jest ok ma bardzo małe zasoby i jest stabilny :) Trzeba wziąść też pod uwage że program jest dość świeży z wersji na wersje jest coraz lepiej :)

cephei   13 #2 29.02.2016 22:41

Nie ma możliwości po prostu odtwarzania albumu całego. Wchodząc przez AIMP, albo menadżer lików klikam jakis utwór i odtwarza jedynie ten utwór, albo doda do kolejki jakiejś swojej i później odtwarza tą kolejkę. jak chce po prostu mieć mozliwośc odtwarzania albumu, folderu. Program na Windows jest świetny, ale na Androida lipa

  #1 01.10.2015 20:18

co to jest

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.