AIMP AIMP v3.10, build 1036 (09.02.2021)

Strona główna Android Multimedia Odtwarzacze muzyki
Pobierz program
lub zeskanuj:

AIMP to zupełnie darmowy, rozbudowany odtwarzacz muzyczny przeznaczony dla użytkowników Androida. Dzięki niemu odtworzymy na smartfonie lub tablecie najróżniejsze pliki z muzyką i radia internetowe, a obsługa tagów spowoduje, że program wyświetli wszystkie dane na ich temat.

Producent programu chwali się możliwością odtwarzania wielu formatów. Na ich liście znajduje się: .APE, .MP3, .WAV, .OGG, .MPGA, .UMX, .MOD, .MO3, .WV .IT, .S3M, .MTM, .XM, .FLAC, .MP4, .M4A, .M4B, .MPC, .AAC, .OPUS, .DSF, .DFF, .TTA. Oprócz tego możliwe jest uruchamianie radia internetowego przy pomocy plików PLS i M3U. Odtwarzacz obsługuje i wyświetla okładki albumów, pozwala także na ustawienie odtwarzanej muzyki jako aktualny dzwonek urządzenia. Nie brakuje tu opcji do powtarzania i losowego odtwarzania.

Program integruje się z systemem, wyświetla informacje na ekranie blokady, umożliwia dodanie widgetów do sterowania na pulpicie. Radzi sobie także z kontrolą za pomocą słuchawek, może posłużyć do uruchamiania muzyki z poziomu menadżerów plików.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!