AIMP v2.71, build 559 (10.08.2018)

Strona główna Android Multimedia Odtwarzacze muzyki
Pobierz program
lub zeskanuj:

AIMP to zupełnie darmowy, rozbudowany odtwarzacz muzyczny przeznaczony dla użytkowników Androida. Dzięki niemu odtworzymy na smartfonie lub tablecie najróżniejsze pliki z muzyką i radia internetowe, a obsługa tagów spowoduje, że program wyświetli wszystkie dane na ich temat.

Producent programu chwali się możliwością odtwarzania wielu formatów. Na ich liście znajduje się: .APE, .MP3, .WAV, .OGG, .MPGA, .UMX, .MOD, .MO3, .WV .IT, .S3M, .MTM, .XM, .FLAC, .MP4, .M4A, .M4B, .MPC, .AAC, .OPUS, .DSF, .DFF, .TTA. Oprócz tego możliwe jest uruchamianie radia internetowego przy pomocy plików PLS i M3U. Odtwarzacz obsługuje i wyświetla okładki albumów, pozwala także na ustawienie odtwarzanej muzyki jako aktualny dzwonek urządzenia. Nie brakuje tu opcji do powtarzania i losowego odtwarzania.

Program integruje się z systemem, wyświetla informacje na ekranie blokady, umożliwia dodanie widgetów do sterowania na pulpicie. Radzi sobie także z kontrolą za pomocą słuchawek, może posłużyć do uruchamiania muzyki z poziomu menadżerów plików.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
MrBeckham666   20 #3 01.04.2016 02:15

@cephei: Moim zdaniem na androida też jest ok ma bardzo małe zasoby i jest stabilny :) Trzeba wziąść też pod uwage że program jest dość świeży z wersji na wersje jest coraz lepiej :)

cephei   13 #2 29.02.2016 22:41

Nie ma możliwości po prostu odtwarzania albumu całego. Wchodząc przez AIMP, albo menadżer lików klikam jakis utwór i odtwarza jedynie ten utwór, albo doda do kolejki jakiejś swojej i później odtwarza tą kolejkę. jak chce po prostu mieć mozliwośc odtwarzania albumu, folderu. Program na Windows jest świetny, ale na Androida lipa

  #1 01.10.2015 20:18

co to jest