iOSMultimediaOdtwarzacze wideoALLPlayer
ALLPlayer ikona

ALLPlayerversion 1.0.3

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ALLPlayer dla iOS-a to mobilny odpowiednik niezwykle popularnego odtwarzacza multimediów o tej samej nazwie, znanego z systemu Windows. Pozwala oglądać filmy w wielu różnych formatach i wykorzystuje do tego dekodowanie zarówno programowe, jak i sprzętowe. Pozwala także na strumieniowanie plików wraz z wyświetlaniem napisów z takich usług, jak Dysk Google, Dropbox, czy serwerów FTP. Aplikacja w wersji na iOS-a kosztuje równowartość 99 centów.

Aplikacja pozwala na wygodne pobieranie dodatkowych informacji na temat odtwarzanych filmów, jak również pobieranie dopasowanych wersji napisów z serwisu OpenSubtitles. Odtwarzacz ALLPlayer został przystosowany do pracy na urządzeniach z ekranami dotykowymi i pozwala regulować parametry, jak na przykład głośność odtwarzanego materiału, przesuwaniem palca po ekranie (w tym przypadku pionowo). W ustawieniach programu można także wybrać ścieżkę dźwiękową, jeśli plik ma więcej niż jedną, oraz dostosować napisy — kolor, wielkość, czcionkę, pozycję itp.

Na liście obsługiwanych formatów wideo znalazły się między innymi: AVI, MP4, WMV, FLV, 3GP, MKV, M2TS, MOV, MPG, MPEG, RM, RMVB, WMV, VOB, ASF, QuickTime, F4V, TS, HD. Napisy aplikacja jest w stanie odczytać z plików w formatach: DVD, DVB, SSA/ASS Subtitles tracks, SubStation Alpha (ssa/ass) z obsługą stylów, SAMI/SMI, SubRip (SRT), MicroDVD (SUB/TXT), SubViewer2.0 (SUB), MPL2 (MPL/TXT), PowerDivX (PSB/TXT), TM Player (TXT).

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań2 831
Data aktualizacji6 paź 2017
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
ALLPlayer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)