AndroidMultimediaOdtwarzacze wideoALLPlayer
ALLPlayer ikona

ALLPlayer1.0.11

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ALLPlayer dla Androida to mobilny odpowiednik niezwykle popularnego odtwarzacza multimediów o tej samej nazwie, znanego z systemu Windows. ALL Player na Androida pozwala oglądać filmy w wielu różnych formatach, także typowych dla Video HD, i wykorzystuje do tego dekodowanie zarówno programowe, jak i sprzętowe. Podobnie jak wersja dla komputerów, ALLPlayer dla Androida potrafi pobrać z portali OpenSubtitles oraz NapiProjekt dopasowane do filmu napisy, a także szczegółowe informacje o filmie.

Odtwarzacz ALLPlayer został przystosowany do pracy na urządzeniach z ekranami dotykowymi i pozwala regulować parametry, jak na przykład głośność odtwarzanego materiału, przesuwaniem palca po ekranie (w tym przypadku pionowo). W ustawieniach programu można także wybrać ścieżkę dźwiękową, jeśli plik ma więcej niż jedną, oraz dostosować napisy — kolor, wielkość, czcionkę, pozycję itp.

Na liście obsługiwanych formatów wideo znalazły się między innymi: AVI, MP4, WMV, FLV, 3GP, MKV, M2TS, MOV, MPG, MPEG, RM, RMVB, WMV, VOB, ASF, QuickTime, F4V, TS, HD. Napisy aplikacja jest w stanie odczytać z plików w formatach: DVD, DVB, SSA/ASS Subtitles tracks, SubStation Alpha (ssa/ass) z obsługą stylów, SAMI/SMI, SubRip (SRT), MicroDVD (SUB/TXT), SubViewer2.0 (SUB), MPL2 (MPL/TXT), PowerDivX (PSB/TXT), TM Player (TXT), Player.

Twórcy aplikacji są świadomi tego, że wymaga ona dopracowania i proszą użytkowników o informowanie o błędach i problemach z odtwarzaniem na konkretnych urządzeniach.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.04 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań54 001
Data aktualizacji20 cze 2017
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
ALLPlayer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)