ALLPlayer 6.3 – nowa wersja odtwarzacza mediów to nie tylko zgodność z Windows 10

Strona główna Aktualności

O autorze

ALLPlayer jest jednym z najpopularniejszych odtwarzaczy multimedialnych w naszym kraju – a jego najnowszą wersję autorzy reklamują jako w pełni kompatybilną z najgłośniejszym ostatnio systemem operacyjnym w naszym kraju. Lista nowości w oznaczonym numerkiem 6.3 ALLPlayerze na kompatybilności z Windows 10 na szczęście jednak nie kończy, użytkownicy wcześniejszych wersji „okienek” też coś tu dla siebie znajdą.

Nowa wersja odtwarzacza wprowadza integrację z aplikacją Napisy24.pl, służącą do automatycznego pobierania napisów z Sieci do filmów i seriali. Dodano też możliwość sterowania przez klawiatury multimedialne i zwiększono nieco wydajność odtwarzania mediów, szczególnie wideo bardzo wysokiej rozdzielczości.

Skromna zmiana w numeracji, a więc nie powinniśmy spodziewać się wielu innych zmian. Zachowano praktycznie wszystkie dotychczasowe wyróżniki programu, tak więc wciąż w ALLPlayerze obejrzymy darmowe filmy z serwisów VOD i posłuchamy stacji radiowych. Dla zwolenników sieci P2P wciąż też pozostała opcja przeciągania plików .torrent na okno odtwarzacza, wskutek czego ALLPlayer zacznie odtwarzać wysiewane przez BitTorrenta multimedia.

Nową wersję odtwarzacza w wersji dla Windows pobierzecie z naszej bazy oprogramowania. Fanów programu może zainteresować także wersja na Androida.

© dobreprogramy
s