APKUpdater 1.0.1

Strona główna Android Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

APKUpdater to aplikacja pozwalająca na szybkie zaktualizowanie wszystkich aplikacji zainstalowanych na urządzeniu z Androidem – także tych, które zostały zainstalowane z innych sklepów niż Google Play, czy też bezpośrednio z pliku APK.

Po zainstalowaniu APKUpdatera i dotknięciu ikonki zegara, aplikacja przeskanuje listę zainstalowanych aplikacji, sprawdzając, czy w Sieci dostępne są nowsze wersje.

Domyślnym źródłem informacji o tym (oraz plików APK do aktualizacji), jest serwis APKMirror, ale aplikacja pozwala skorzystać też z APKpure oraz sklepu Google Play.

Uwaga: narzędzie to domyślnie wyszukuje dostępne wersje eksperymentalne i testowe, proponując zaktualizowanie stabilnego oprogramowania do nich. Aby tego uniknąć, wystarczy przejść do ustawień (ikonka zębatego kółka) i w sekcji General Settings zaznaczyć opcję Skip experimental builds.

W ustawieniach możemy zmienić też skórkę (do wyboru mamy trzy jasne i jedną ciemną), określić częstotliwość sprawdzania dostępności uaktualnień oraz wyświetlanie powiadomień.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!