AVG Internet Security Business Edition 2013 13.0 Build 3532a10201

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Bezpieczeństwo dla firm
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AVG Internet Security Business Edition to kompletne rozwiązanie antywirusowe przeznaczone dla komputerów w małych i średnich przedsiębiorstwach. Zapewnia ono ochronę przed wszelakiego rodzaju szkodliwym oprogramowaniem, oferując zaporę sieciową, filtr poczty elektronicznej i zaawansowane mechanizmy ochrony danych przed kradzieżą.

Podstawą pakietu jest moduł antywirusowy, chroniący komputery przed działaniem oraz rozpowszechnianiem wirusów. Wspomagany on jest przez szereg mechanizmów takich jak AVG Anti-Spyware czy AVG Anti-Rootkit, mających za zadanie ochronę użytkownika przed komponentami szpiegującymi i reklamowymi, a także rootkitami, umożliwiającymi ukrywanie niebezpiecznych plików i procesów. Nie zabrakło również skutecznej zapory sieciowej, zabezpieczającej cenne pliki firmowe przed ich modyfikacją lub kradzieżą przez hakerów. Nowością jest funkcja ochrony własnej AVG, która stanowi dodatkową warstwę zabezpieczeń i uniemożliwia wirusom modyfikację czy usunięcie jakichkolwiek plików, wpisów rejestru, procesów czy sterowników oprogramowania antywirusowego.

Oprogramowanie AVG Internet Security Business Edition wyposażone zostało w zestaw narzędzi do zabezpieczania komputerów pracujących w Sieci. Mowa o inteligentnej technologii AVG LinkScanner Surf-Shield, chroniącej użytkowników przed odwiedzaniem sfałszowanych stron WWW, AVG Online Shield, zabezpieczającej system Windows przed pobieraniem szkodliwych plików oraz funkcji Strażnika WiFi, która pozwala uniknąć nawiązywania połączeń z fałszywymi punktami dostępowymi. Dzięki ochronie dla serwerów plików Windows, skutecznie zabezpieczymy dokumenty firmowe, zachowując przy tym wysoką wydajność serwerów.

Pakiet oferuje także ochronę serwerów poczty e-mail, zapewniając bezpieczną wymianę korespondencji w obrębie firmy, ale nie tylko. Moduły skanera poczty i filtra antyspamowego analizują każdą wiadomość pod kątem podejrzanej zawartości i wykrywają potencjalnie niebezpieczne załączniki, chroniąc stacje robocze w firmie przed infekcjami szkodliwym oprogramowaniem.

AVG Internet Security Business Edition wyposażony został w bardzo istotną z punktu widzenia przedsiębiorstw, w których pracuje większa ilość komputerów, funkcję zdalnej administracji. Umożliwia ona m.in. zdalną instalację oprogramowania AVG, a także wdrażanie oraz administrację serwerami plików i poczty. Oprogramowanie integruje się z usługą Active Directory.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z oprogramowania przez 30 dni. Do jego instalacji wymagana jest rejestracja licencji testowej, której dokonać można na stronie producenta.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Sciemek   2 #3 26.08.2014 21:20

@DanKar: :) przyjęto do wiadomości. Dziękuje za odp.

Autor edytował komentarz.
DanKar REDAKCJA  16 #2 29.07.2014 12:00

@Sciemek: Instrukcja na bazie Avasta to tylko przykład postępowania podczas pobierania plików, który zastosowaliśmy do wszystkich programów w naszej bazie. Tak czy inaczej masz rację, może ona wprowadzać w błąd i niebawem ulegnie zmianie :-)

Pozdrawiam.

Sciemek   2 #1 28.07.2014 13:56

Na początku powiem a raczej zrobię minę -_- porąbaliście coś, droga redakcyjo.

mamy tu AVG, ale gdy chcemy pobierać.. pokazuje nam się w instrukcji Avast..
and Whot The F#?
Oczywiście że pobiera się AVG, ale no.. instrukcja w której jest rywal?

Tudzież w adresie: dobreprogramy.pl/AVG-Internet-Security-Business-Edition,Program,Windows,53226.html
pewnie to zmienicie ale gdy to zmienicie, usuńcie i mój post bo będzie przedawniony.

Autor edytował komentarz.