r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AccuBattery – Bateria 1.1.8c

Strona główna Android Narzędzia Bateria i zarządzanie energią

AccuBattery to aplikacja służąca do wydobycia bardziej dokładnych informacji o akumulatorze smartfona. Szacuje rzeczywistą pojemność akumulatora, a także ocenia jego aktualny stan, co pozwala na podjęcie decyzji o wymianie baterii w urządzaniu.

AccuBattery oprócz podania Zdrowia baterii, wyświetla także Zużycie baterii, czyli liczbę cykli ładowania. Podawane wyniki dotycząca cykli od momentu zainstalowania aplikacji, a nie wszystkich cykli od początku uruchomienia smartfona. Możemy ustalić alert (dźwięk/wibracje) o osiągnięciu określonego poziomu naładowania – pełne naładowanie lub do określonej wartości. W aplikacji sprawdzimy jeszcze, które aplikacje najbardziej drenują akumulator oraz mamy podgląd do historii pracy na baterii.

Aplikacja umożliwia również wyświetlanie bardziej szczegółowych danych na pasku powiadomień. Daje dostęp do takich informacji jak: prąd ładowania, średni czas ładowania, temperatura i napięcie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nie tylko iPhone: jak sprawdzić kondycję baterii na Androidzie?

32
03.01.2018  •  Mateusz Budzeń

Apple zaliczyło dużą wpadkę z akumulatorami – firma przyznała się do spowalniania starszych iPhone’ów, w których baterie ze względu na stan zużycia, powinny zostać wymienione. Po medialnym szumie, zapowiedziany został program, w ramach którego koszt wymiany akumulatora będzie niższy, a iOS dostanie w aktualizacji informacje o stanie akumulatora. Czołowi producenci smartfonów z Androidem postanowili wykorzystać obecną sytuację Apple, ogłaszając, że oni takich praktyk nigdy nie stosowali i stosować nie będą. Nawet jeśli faktycznie pozostali producenci nie spowalniają swoich urządzeń, to i tak…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.