Aces High Over Verlor Island na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Aces High Over Verlor Island - grę zręcznościową, w której będziemy mogli sprawdzić swoje umiejętności pilotażu uzbrojonym dwupłatowcem.

Rozgrywkę można prowadzić w jednym z trzech dostępnych trybów: Balloon Burst, w którym staramy się ustrzelić jak najwięcej balonów w określonym przedziale czasowym, Dogfight gdzie stając w szranki z przeciwnikiem staramy się jak najszybciej ustrzelić 5 wrogich maszyn oraz Survival, w którym walczymy o utrzymanie się przy życiu przez możliwie najdłuższy czas. Dzięki odpowiednim ewolucjom (beczka, pętla) jakie jest w stanie wykonywać nasz samolot w łatwy sposób możemy uchronić się przed ogniem nieprzyjaciela. Gra być może nie porywa grafiką, ale potrafi wciągnąć i zapewnić dobrą rozrywkę na dłuższą chwilę.

Grę Aces High Over Verlor Island można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Polecamy szczególnie recenzje kojarzonego z DS-a GTA: Chinatown Wars, które niedawno ukazało się też na PSP, drugiej części kultowej strzelanki wojennej Operation Flashpoint 2: Dragon Rising, a także bijącego obecnie rekordy sprzedaży Call of Duty: Modern Warfare 2 - to naprawdę solidna kontynuacja.

© dobreprogramy