Acoustica Basic Edition Acoustica Basic Edition 6.0 build 19

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja muzyki
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Acoustica Basic Edition to bezpłatny i wielofunkcyjny program do nagrywania audio, tworzenia i modyfikowania muzyki na komputerze.

Program stanowi idealne rozwiązanie nie tylko do tworzenia i edycji plików dźwiękowych, ale również do masteringu. Oferuje niezwykle wygodny i czytelny interfejs wyposażony w ogromną ilość różnych funkcji i narzędzi, usprawniających i przyśpieszających komponowanie oraz modyfikowanie dowolnego dźwięku lub muzyki. Aplikacja jest w pełni kompatybilna z wtyczkami VST, a także umożliwia przetwarzanie wielu plików multimedialnych w tym samym czasie.

Acoustica Basic Edition korzysta z dwóch kanałów dźwiękowych (stereo), a także pracuje z częstotliwością próbkowania do 384 kHz, zapewniając wysoką jakość dźwięku podczas komponowania lub modyfikowania dźwięku i muzyki. Użytkownicy mogą również ustalać tempo i tonację nagrania oraz korzystać z narzędzi do dynamicznego przetwarzania utworu, a także zwiększania jakości brzmienia i wyrównywania poziomu głośności.

Oprócz tego program posiada funkcje do usuwania efektu szumu i innych, zbędnych fragmentów podczas modyfikowania dowolnego dźwięku. Umożliwia on też nagrywanie danych na płytę CD, przeprowadzanie dokładnej analizy spektrum (w czasie rzeczywistym), konwertowanie próbek (sampli) w wysokiej jakości oraz miksowanie dźwięku i muzyki. Acoustica Basic Edition odczytuje informacje z tagów ID3 oraz obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty audio: WMA, FLAC, MP3, AIF, AU i OGG.

Uwaga!

  • Acoustica Basic Edition dostępny jest za darmo i w porównaniu do wersji komercyjnych (Standard Edition i Premium Edition) posiada mniejszą ilość dostępnych narzędzi, umożliwiających między innymi przeprowadzanie analizy w trybie offline, oczyszczanie plików czy wykonywanie różnych operacji podczas tworzenia płyty CD.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!