Acronis True Image Acronis True Image 2021 25.8.1 Build 39216

Strona główna Windows Narzędzia Archiwizacja danych
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Acronis True Image umożliwia tworzenie obrazów dysków twardych, wybranych partycji lub plików i folderów.

Program oferuje dwa rodzaje kreowania obrazów. Standardowy, umożliwia tworzenie obrazów całych dysków twardych, wraz z systemami operacyjnymi, aplikacjami, ustawieniami użytkownika i wszystkimi danymi. W przypadku utraty całości lub części danych możliwe jest przywracanie stanu komputera bez konieczności ponownej instalacji systemu operacyjnego. Ponadto program pozwala na tworzenie i przywracanie obrazów indywidualnych plików i folderów, takich jak folder Moje Dokumenty lub określony plik.

Acronis True Image udostępnia wszechstronny kreator, umożliwiający wykonywanie wszystkich etapów tworzenia obrazu.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Jeszcze działa ;)
Tragiczny interfejs, błędy w programie, błędne wyświetlanie opisów i dysków.
ocena użytkownika
21.08.2016 10:01 • Recenzja do wersji 2016 19.0 Build 6571

Programu Acronis True Image używam od wielu lat i od wielu lat obserwuję bardzo dziwne zjawisko, iż z wersji na wersję program jest coraz gorszy, a nie lepszy, jak można by było się spodziewać.
Wersja 2010 była bardzo dobra, wszystkie opcje jasne i czytelne, wersja 2013 była do przyjęcia, choć pewne rzeczy już udziwniono, teraz mam wersję 2015 (musiałem zmienić w związku z niekompatybilnością na W10) i to po prostu jest tragedia. Kompletnie beznadziejny interfejs, do tego większość opcji zniknęła, część nie mieści się w oknie programu i jest ucięta, błędy w wyświetlaniu dysków, program przy przywracaniu kopii wyświetla inny dysk niż ten, na który w rzeczywistości przywracamy obraz i inną nazwę kopii, no po prostu tragedia. Szkoda, bo był to naprawdę dobry program. Po przetestowaniu wersji 2016 wszystkie zarzuty są niestety nadal aktualne.
W obecnej wersji niestety nie polecam.

Szybkość tworzenia i przywracania kopi
Nowy Interfejs
ocena użytkownika
20.04.2015 19:18 • Recenzja do wersji 2015 18.0 Build 6055

Niewątpliwie ATI jest moim ulubionym programem tego typu który nigdy mnie nie zawiódł. Mam licencję od wersji 11 Home. Dodam tylko że jest to jedyny znany mi program który ma możliwość sporządzenia kopi bezpieczeństwa z poziomu płytki Boot. Wszystkie inne programy których używałem min. AOMEI Backupper, EaseUS Todo Backup tej bardzo przydatnej funkcji nie posiadają (tam z płyty boot można tylko odzyskać dane). Podoba mi się możliwość opisania każdej tworzonej kopi zapasowej (pełnej czy też przyrostowej) ale jeżeli chodzi akurat o to to najlepszy pod tym względem jest AOMEI Backupper. Bardzo mi się nie podoba nowy interfejs to prawdziwa katastrofa, natomiast szybkość tworzenia kopi i przywracania jest na bardzo dobrym poziomie. Nie mam licencji na ATI 2015 i nie wiem czy kupię upgrade, może ATI 2016 przyniesie jakieś zmiany w interfejsie to wtedy się zdecyduję na wydanie 29,95 €