Adblock Browser dla Android Adblock Browser dla Android 2.3.0

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Specjalistyczne przeglądarki internetowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Adblock Browser to specjalna przeglądarka internetowa, której zadaniem jest uwolnienie użytkownika od reklam wyświetlanych na stronach. W przeglądarkę wbudowano moduł blokujący reklamy i wyskakujące okienka, co pozwala zaoszczędzić transfer, a także przestrzeń na ekranie.

Przeglądarka została stworzona w oparciu o mobilną wersję Firefoksa, jest jednak znacznie uboższa i nie posiada wszystkich funkcji dostępnych w swoim protoplaście takich jak choćby synchronizacja danych między urządzeniami. Najważniejsze opcje są jednak dostępne i aplikacja wciąż dobrze spisuje się do codziennego przeglądania Internetu: dostępne jest więc przeglądanie stron w kartach, menadżer pobierania, historia, a także kran startowy, który wyświetla ostatnio odwiedzane witryny i listę ulubionych.

Nie brakuje tu funkcji dodawania stron do zakładek, dostępny jest także tryb czytnika – po jego aktywowaniu ze strony są usuwane wszelkie zbędne elementy, treść jest wyświetlana w sposób możliwie najwygodniejszy do czytania. W razie potrzeby użytkownik może także wpisywać strony do przeglądnięcia na później. Adblock Browser obsługuje wiele wyszukiwarek, jak również dodawanie wyszukiwarki z aktualnie przeglądanej strony internetowej. Umożliwia ponadto subskrybowanie kanałów RSS i zapisywanie strony jako plik PDF do odczytu w trybie offline. Wśród opcji znajdziemy przeglądanie w trybie prywatnym, wyszukiwanie na stronie, a także uruchamianie wersji desktopowej.

Adblock Browser jest udostępniany zupełnie za darmo. Przeglądarka jest dostępna w języku polskim, umożliwia wybór filtrów blokad reklam znanych z dodatku AdBlock Plus, choć nie znajdziemy tam listy stworzonej specjalnie dla polskich stron internetowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!