Adobe Lightroom CC Adobe Lightroom CC 2.2

Strona główna Mac Grafika Katalogowanie i obróbka zdjęć
Pobierz program

Adobe Lightroom CC to program dla fotografów w pełni synchronizujący się z chmurą Creative Cloud.

Adobe Lightroom CC wyróżnia się bieżącymi aktualizacjami i zawsze obsługuje najnowsze modele aparatów i obiektywów. Program pozwala przeglądać i katalogować zdjęcia po imporcie do biblioteki, przy czym pliki z niej są na bieżąco synchronizowane z chmurą – także cyfrowe negatywy (RAW, DNG i inne). Biblioteka jest dostępna na wszystkich urządzeniach w ramach jednego konta Adobe ID, a ponadto można je łatwo udostępniać innym.

Możliwości niedestruktywnej edycji zdjęć obejmują podstawowe korekty ekspozycji i balans kolorów, a także bardziej zaawansowane, jak usuwanie mgły, wydobywanie detali, zaawansowana korekta geometrii na podstawie wyznaczonych linii równoległych, barwienie według zakresu, maskowanie efektów, retusz i tym podobne. Pod względem dostępnych narzędzi program praktycznie nie różni się od Lightrooma Classic.

Program można testować przez 7 dni bez ograniczeń. Ta sama biblioteka zdjęć i wprowadzone zmiany będą widoczne w aplikacji mobilnej i interfejsie przeglądarkowym Lightrooma CC.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!