bEgJRxNN
Adobe Lightroom ikona

Adobe Lightroom6.2.1

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Adobe Lightroom mobile to mobilna wersja popularnego programu Adobe Photoshop Lightroom. Jest adresowany do profesjonalnych fotografów, którzy dzięki niemu otrzymują dostęp do swoich zdjęć zarówno na komputerze jak i telefonie.

bEgJRxNP

Aplikacja choć dostępna jest za darmo wymaga aktywnej subskrypcji Creative Cloud. Jej opłacanie ze względu na aplikacje mobilną mija się z celem, jednak jeżeli ktoś już korzysta z tego konta, Adobe Lightroom mobile stanie się przydatnym uzupełnieniem pakietu. Jeżeli nie posiadamy subskrypcji, a chcemy przetestować działanie aplikacji, podczas pierwszej rejestracji otrzymamy darmowe 30 dni.

Wersja mobilna sprawdza się przede wszystkim jako uzupełnienie desktopowego pakietu. Dzięki integracji z Creative Cloud zmiany wprowadzane na jednym urządzeniu są po chwili widoczne na pozostałych. Adobe Lightroom mobile pozwala automatycznie importować zdjęcia z naszego telefonu, a także zapewnia nam dostęp do materiałów zgromadzonych w chmurze.

Główne narzędzia podzielono na trzy zbiory. W pierwszym z nich możemy zmienić takie cechy zdjęcia jak balans bieli, ekspozycję, kontrast czy też saturację. Druga kategoria to obszerny zbiór filtrów, a trzecia pozwoli nam na odpowiednie przycięcie zdjęcia. Dzięki inteligentnym podglądom, które nie zajmują dużo miejsca, ale mają dostatecznie dużo dodatkowych informacji, aby ich edycja odzwierciedlała wynik pracy na oryginalnym RAW-ie, pozwala również na edycję zdjęć w wysokiej rozdzielczości, zrobionych lustrzanką i zapisanych na komputerze stacjonarnym.

Ważna część nawigacji opiera się na gestach, zwłaszcza jednoczesnym przyłożeniu dwóch palców do ekranu. Warto zapoznać się z prezentowanymi na początku poradnikami, które prezentują podstawy nawigacji w Adobe Lightroom mobile. Aplikacja sprawdza się dobrze jako uzupełnienie desktopowego Adobe Lightrooma, zapewnia nam dostęp do naszych materiałów, pozwala również na łatwiejsze przesyłanie zdjęć wykonanych telefonem.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Liczba pobrań2 256
Data aktualizacji8 cze 2021
System operacyjnyAndroid Android 6.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Adobe Lightroom ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgJRxOu
bEgJRxOL