r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Adobe Premiere Pro CC 2018

Strona główna Mac Multimedia Tworzenie i edycja filmów

Adobe Premiere Pro CC to jeden z najlepszych w branży programów do montażu i produkcji filmów. Program świetnie integruje się z innymi produktami firmy Adobe, odczytuje materiały z różnych kamer i radzi sobie równie dobrze z filmami nagranymi smartfonem, GoPro, jak i profesjonalną kamerą 8K.

W Premiere Pro CC można od podstaw stworzyć profesjonalne produkcje, montując obraz i dźwięk z wielu różnych źródeł, nakładając je na siebie, a także dodawać do nich efekty i korzystać przy tym z dynamicznych masek. W ostatnich wersjach programu firma Adobe skupiała się przede wszystkim na dopracowaniu narzędzi do sterowania barwami, czego efektem jest specjalistyczna paleta Lumetri. Znajdujące się na niej narzędzia pozwalają nadać filmom wyjątkowy charakter lub precyzyjnie ujednolicić barwy między ujęciami z różnych kamer.

r   e   k   l   a   m   a

Przy montażu warto zwrócić uwagę na mechanizm „płynnego wycinania”, który sprawi, że ostre cięcia nie będą tak ostre. Montaż wywiadów i programów typu „gadające głowy” z kolei jest łatwiejszy dzięki możliwości płynnego dostosowania czasu wypowiedzi bez żmudnego ręcznego wycinania ciszy.

Premiere Pro CC znany jest z tego, że jego przestrzenie robocze zostały ułożone z myślą o konkretnych zadaniach. Doświadczeni użytkownicy mogą układać i zapisywać własne przestrzenie, w których wyeksponowane zostaną narzędzia najczęściej używane.

Program ma ponadto bogaty zestaw funkcji, które ułatwią „przesiadkę” z produktów konkurencji, jak Final Cut czy Avid, ma także sporo wspólnych z nimi poleceń i skrótów klawiaturowych.

Premiere Pro CC można testować bez ograniczeń przez 30 dni.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowości w CC: Photoshop zmieni kształt twarzy, Premiere Pro pracuje w Ultra HD i VR

26
OPROGRAMOWANIE 21.06.2016 | Anna Rymsza

W usłudze Creative Cloud nieustannie pojawia się coś nowego – tymi słowami chmura Adobe przywitała nas po włączeniu komputerów dziś rano. Photoshop, Premiere Pro, Illustrator, InDesign i Adobe Stock dostały dziś aktualizacje Photoshop CC Zacznę od Photoshopa, jako że jest programem najbardziej rozpoznawalnym. Najciekawszą nowością jest zmiana w filtrze Liquify (Formowanie), dobrze znaną wszystkim, którym zdarzyło się „wyszczuplić” modelkę. Filtr uzyskał możliwość rozpoznawania części twarzy, co daje nowe możliwości przy retuszu portretów.   Na niezwykle przydatną wygląda nowa…

Adobe zapowiada koniec Flasha i początek łatwego modelowania 3D

40
OPROGRAMOWANIE 01.12.2015 | Anna Rymsza

Do abonentów usługi Creative Cloud firmy Adobe dotarła kolejna aktualizacja. Co ciekawe, tym razem dostaliśmy także nowy program do modelowania postaci i zapowiedź ciekawej przyszłości. Zacznijmy od programu Fuse CC, którego darmową wersję podglądową znajdziecie w naszym katalogu dla Windowsa i Maców. Program ten ma wyjść naprzeciw grafikom i animatorom, którzy mają do czynienia z humanoidalnymi postaciami. W programie możemy złożyć ciało z różnych elementów (mamy kolekcję głów, kończyn i innych części ciała dla obojga płci), precyzyjnie je formując z pomocą pędzla lub zestawu parametrów.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.